Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dlatego powtarzam - SkullCandy albo jeszcze bardziej zajawkowe i totalnie wypasione Monster Beats by Dr. Dre :)

Żadne inne nie wchodzą w grę, gdy człowiek chce mieć słuchawki "na miasto" :D

 

Są ludzie, którzy w HS-800 "na miasto" wychodzą - to wygląda jeszcze gorzej niż CAL'e :D

Link to post
Share on other sites

Hmmm muszę kiedy wyjść na maisto w platronics gamecom 367 :cry: Mają spore te "nauszniki".

dostałem je kiedyś, a komentarz przy tym mojego kuzyna, który sporo podróżuje komunikacją miejską był mniej więcej taki: "fajne słuchawki, ładne....takie do tramwaju, bo pełna izolacja" :)

 

co do tematu - CAL'e są świetne, ale żeby były na miasto to faktycznie - trochę mało "oczojebne" :P

jakieś Skullcandy powinny być w sam raz, aczkolwiek ja nie jestem do nich przekonany (nie lubię się w ten sposób wyróżniać :P )

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam!

Co do tak wielkich słuchawek na miasto-osobiście nie jestem przekonany (chyba jak większość polskiego społeczeństwa), ale dajmy na to taką Norwegię-tam królują takie giganty i nierzadko bardzo kolorowe i jak to młodzież mówi "fancy". Tam nikt nie zwraca na to uwagi (inna mentalność), a prym wiodą Skull'e i Koss'y, czasami też można spotkać osoby z gigantycznymi Hi-Fi na głowie, ale jak już wspomniałem-inna mentalność ludzka.

Wracając do tematu:

Bardzo dobrą opinią cieszy się ten model marki Koss:

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... phone.html

Jeżeli Tobie nie przeszkadza rozmiar to bierz i nie przejmuj się opinią innych.

Link to post
Share on other sites

Energy, piszesz żebym się nie wypowiadał, ale to co piszę to prawda. Jak się kupuje pralkę to po to żeby dobrze działała a nie po to, żeby przychodzący znajomi Ci zazdrościli jak super wygląda.

Najlepiej sobie pozłacane słuchawki kup :cry:

PS Tak, naśmiewam się z Ciebie bo walczę za wszelką cenę ze wszelką głupotą ludzką. Kup sobie dobre słuchawki i ciesz się jakością dźwięku. Laski i tak nie poderwiesz na modny wygląd słuchawek. Chyba, że też będzie głupia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...