Skocz do zawartości

Komputer za 3000zł do gier + podkręcanie procesora + SSD


Recommended Posts


Nie liczyłem poboru mocy podzespołów ale zasilacz 500W 80+ od Chiefteca powinien w zupełności wystaczyć. Jedynie brakuje modularnych kabli co nie będzie stanowić problemu, jeżeli zostanie złożony przez morele.net. 


Zasilacz Chieftec GPS-500A8 (80+) 500W (GPS-500A8) - 150zł
http://www.morele.net/zasilacz-chieftec-gps-500a8-80-500w-gps-500a8-536571/

albo
Zasilacz Chieftec GPS-600A8, 600W, box (GPS-600A8) - 183zł
http://www.morele.net/zasilacz-chieftec-gps-600a8-600w-box-gps-600a8-605001/

Link to post
Share on other sites

Otrzymałem rabat na zasilacz, zamawiam!


Otrzymałem rabat na zasilacz - niecałe 50zł, przy czym albo rabat na zasilacz, albo darmowe złożenie i wysyłka. Także podziękuję za rabat na zasilacz i kupię na agito, gdzie nie dość że jest darmowa wysyłka to jeszcze kosztuje 275zł. Tylko ciekawi mnie czy mi update biosu zrobią jak komputer nie będzie w komplecie.

Link to post
Share on other sites

Dowiaduj się z tym w morele.net, my Ci tutaj już nie pomożemy. 

 

 

 

niecałe 50zł, przy czym albo rabat na zasilacz, albo darmowe złożenie i wysyłka

 

Rabat mniejszy niż korzyści kodów promocyjnych. Przez ten rabat jeszcze by na Tobie zarobili  :D

Link to post
Share on other sites

Cały komputer oprócz zasilacza zamówiony z morele.net, zasilacz wziąłem z agito.pl bo się opłacało o wiele bardziej opłacało. Przy składaniu zamówienia napisałem żeby zrobili update biosu i że mam nadzieję, że będzie to możliwe mimo tego że nie zamawiam u nich zasilacza. Napisałem też jaki model zasilacza mam zamiar tam dorzucić i żeby w miarę możliwości ułatwili montaż tego zasilacza. W sumie to tyle, zobaczymy co z tego będzie :)

 

Aaa i zapomniałem dodać, nie odpisywali mi ponad 2dni, to zadzwoniłem na infolinię i tam właśnie koleś mi przyznał rabat, a po jakiejś godzinie jakaś babka odpisała mi na moje zgłoszenie, że nie byłoby możliwości takiego rabatu. Także ogólnie to nie wiem od czego ten rabat zależy, chyba od widzimisię pracownika :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...