Skocz do zawartości

Pójdzie na macu?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Adixxx,

Recommended Posts

Mam sobie wywrozyc model Macbooka Air? Jest 6 generacji Aira i kazdy ma inne podzespoly. 

Nie chodziło mi o to czy mój mac spełnia wymagania systemowe tego tytuły, zaś czy os x da sobię radę.

Wybacz za niedokładne sprecyzowanie mojego pytania.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

To zmnienia postac rzeczy. Nie ma The Godfather na OSX, ale mozesz sprobowac poprzez WineBottler. Powinno pojsc, ale jesli masz starszy model Macbooka Air (2009/2010) to raczej nie licz na super wydajnosc. Mimo wszystko gry pod OSX chodza duzo slabiej. 
Ja gram przez Bootcamp, wszystko chodzi okej. Tobie tez polecam zainstalowac Windowsa na dysku zewnetrznym. 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

To zmnienia postac rzeczy. Nie ma The Godfather na OSX, ale mozesz sprobowac poprzez WineBottler. Powinno pojsc, ale jesli masz starszy model Macbooka Air (2009/2010) to raczej nie licz na super wydajnosc. Mimo wszystko gry pod OSX chodza duzo slabiej. 

Ja gram przez Bootcamp, wszystko chodzi okej. Tobie tez polecam zainstalowac Windowsa na dysku zewnetrznym. 

Pozdrawiam

Ok dzięki spróbuję w ten sposób. Mac pochodzi z 2014 także pewnie da radę. Dzięki!

Link to post
Share on other sites

To spokojnie pojdzie nawet pod OSX, ale latwiej Ci bedzie na Windows odpalac gry. Z reszta na tym sprzecie pojdzie kazda nowa gra. Jak przestanie wystarczac mocy to zawsze masz cos co sie zwie eGPU. Warto o tym pogooglowac. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...