Skocz do zawartości

Dysk SSD za duży wybór :(


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Nowaj,

Recommended Posts

Witam. Potrzebuje do pracy dysk ssd. Dysk beedzie przetwarzał w miare mało danych ale za to odczytywał bardzo dużo ( raz nagrane pliki będą na nim pracowały ) Teraz moje pytanie czy przy takim zastosowaniu  komputer włączony 20/24 lub 24/24 taki dysk pociągnie choćby 3 lata ? Druga sprawa - w grę wchodzą pojemności 120-128GB oto lista jaką zrobiłem ale czym więcej czytam tym bardziej mam większy mętlik w głowie i proszę o pomoc. Zakupu chciałem zrobić w proline.pl , ceny przyzwoite a i wybór duży.
 

Crucial SSD M500 120GB 2.5'' SATA3 MLC 7mm CT120M500SSD1.
Samsung 120GB SSD840 SATAIII MZ-7TE120BW EVO 7mm 2.5''.
Plextor SSD 128GB SATA3 PX-128M5S.
Plextor SSD 128GB SATA3 PX-128M6S.

chyba , że cos jeszcze innego ?

a druga sprawa to czy jest jakiś program który potrafi określić jaki transfer  został wykorzstany na dysku  w określonym czasie ?

Proszę o pomoc

Edytowane przez kbumek
Link to post
Share on other sites

Gdzieś czytałem o Plextorze , że daje gwarancję na 3 lata bez względu na wykorzystanie jego zapisu odczytu czy to prawda. Bo wtedy wybór byłby dla mnie oczywisty. Czy ktoś się może jeszcze wypowiedzieć - I temat programu , czy jest coś takiego aby pokazało po określonym czasie jaki transfer danych jest zużywany w danym okresie przez dysk ?

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Jakim budżetem dysponujesz ?

 

Za około 400 zł dostaniesz Crucial'a MX 100 w wersji 256 GB - jest to obecnie oferta nie do pobicia.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Jakim budżetem dysponujesz ?

 

Za około 400 zł dostaniesz Crucial'a MX 100 w wersji 256 GB - jest to obecnie oferta nie do pobicia.

 

Tak właśnie już zamówiłem w x-kom.pl i na wtorek będzie  do odbioru :D Mam nadzieję , że będzie ok :D Dziękuję bardzo za odpowiedzi i pomoc.

Edytowane przez kbumek
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...