Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam zamiar wymienić kartę graficzna na coś mocniejszego i mam dylemat bo nie wiem jaką wybrać bo dłuższy czas nie śledziłem rynku kart.Prosiłbym o pomoc w doborze karty. Znalazłem jedna ale może ktoś znajdzie coś mocniejszego w tej samej cenie czyli 1600zł.

 

Mój Komputer :

Procesor : Intel® Core i5-2400 CPU @ 3.10GHz

Płyta Głowna : MSI H61MU-E35 (MS-7680)

Pamięć RAM : 2GB / Mam zamiar dokupić i też pytanie ile mogę na tą płytę maksymalnie bo nie jestem pewny czy aby 16gb nie jest.

Zasilacz : 450wat. jak będę przy kompie to podeślę pełną bo nie jestem pewny mocy.

 

Link do karty znalezionej :

http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-770-oc-4gb-ddr5-pci-e-box-84-863803.html?utm_content=863803&utm_source=skapiec.pl&utm_medium=Feed&utm_campaign=wszystkie

Edytowane przez BombAway
Link to post
Share on other sites

Jeśli to komp głównie do gier to 8gb ramu starczy spokojnie.
Zasilacz jeśli tylko 450W to na pewno do wymiany, z nową kartą to np cm g550m.
Co do karty to radek r9 290 (wydajność na poziomie gtx'a 780), uciągnie Ci każdą grę bez zająknięcia.

Link to post
Share on other sites

1. Zmiana zasilacza na porządne 550W (lub więcej)

2. Szukaj używanych 780

3. Jeśli musi być nówka to R9 290/290X

4. Nie kupuj 770-tki 4GB - strata kasy

nie zgodze się z opinią 4gb na 770 że to bez sensu,kupiłem 2gb tydzień temu i dla przykładu Watch dogs na ultra się dławi z powodu braku pamięci VRAM,

780 nie kupisz w tej cenie a osobiście miałem wcześniej hd7970 i 7990 i ze stajni AMD jakoś już niechce nic.

Pozdro.

Link to post
Share on other sites
nie zgodze się z opinią 4gb na 770 że to bez sensu,kupiłem 2gb tydzień temu i dla przykładu Watch dogs na ultra się dławi z powodu braku pamięci VRAM,

780 nie kupisz w tej cenie a osobiście miałem wcześniej hd7970 i 7990 i ze stajni AMD jakoś już niechce nic.

Pozdro.

 

Przecież napisałem o używanej 780. Bez problemu kupi do 1500 zł

Link to post
Share on other sites

Przepraszam że długo nie odpisywałem ale nie miałem okazji.

 

Więc Zasilacz mam 400wat mam zamiar kupić 600/650 wat co do firmy to nie wiem.

Karta Graficzna trochę namieszane tutaj zauważyłem na kartę bez zmian 1600 zł. nie wliczając zasilacza.

RAM nie wiem jakiej firmy mogli byście polecić raczej 8GB Starczy.

Chłodzenie Procesora też mam zamiar wymienić tylko jakie.

Obudowa aby wszystko pomieścić i żeby była dobrze wentylowana bo stara trochę malutka.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...