Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
  Mam problem z wyborem płyty głównej, chce ją zmieścić w obudowie SilverStone SST-ML04B USB 3.0, razem z procesorem Pentrium G3258, do wyboru mam:

1. Gigabyte GA-B85N (o ile gdzieś dorwę)    
2. Gigabyte GA-H87N-WIFI

i tu wybór się kończy, czy znacie jakąś płytę mini lub micro ITX z WiFi pod socket 1150, która da sobie radę z podkręceniem ?
 

Link to post
Share on other sites

Witam,

  Mam problem z wyborem płyty głównej, chce ją zmieścić w obudowie SilverStone SST-ML04B USB 3.0, razem z procesorem Pentrium G3258, do wyboru mam:

 

1. Gigabyte GA-B85N (o ile gdzieś dorwę)    

2. Gigabyte GA-H87N-WIFI

 

i tu wybór się kończy, czy znacie jakąś płytę mini lub micro ITX z WiFi pod socket 1150, która da sobie radę z podkręceniem ?

 

Zapomnij o OC na tak małej płycie głównej i w tak małej obudowie do kręcenia najlepiej wziąć płytę ATX i minimalne minimum to obudowa Zalman Z3 Plus ponieważ dobry cooler musi być typu http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-thermalright-hr-02-macho-black-white-fm1-am2-am3-am3-lga775-lga1155-lga1156-lga1366-lga2011-tr131-517030/ bo procek będzie się grzał po OC i to ładnie grzał więc przemyśl czy chcesz mieć komputerek mini ITX bez kręcenia czy komputerek do kręcenia ale na płycie ATX i w normalnej obudowie :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Zapomnij o OC na tak małej płycie głównej i w tak małej obudowie do kręcenia najlepiej wziąć płytę ATX i minimalne minimum to obudowa Zalman Z3 Plus

Potraktuję to w kategoriach żartu. :)  :facepalm: 

Wystarczająco dużych aby zmieścić jakie się chce chłodzenie obudów ITX nie brakuje podobnie płyt w pełni do tego przygotowanych.

 

Zajec, te płyty które podałeś są ok, niemniej może się okazać, że Intel w swojej wspaniałomyślności zablokował w najnowszych biosach (a taki może być potrzebny do Pentium K) mozliwosci OC na B85 i H87(97) dalatego dla pewności szukałbym coś na Z87, Z97 np. MSI Z97I AC lub Gigabyte GA Z97N-WIFI lub Asrock Z97E-ITX/AC   

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...