Skocz do zawartości

Wybór procesora do budżetowej karty graficznej


Recommended Posts

Szukam płyty głównej i procesora do 800(używki).

Dostałem 2 oferty:

i5 3350P + Gigabyte GA-Z77X-D3H za 650 zł
i7 2600 + AsRock P67 PRO3 za 800 zł

 

Moja karta graficzna to Gigabyte Radeon HD7770, a zasilacz kupuję nowy.

Komputer służy tylko do gier i czasami montowania filmów.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem do budżetowej karty graficznej dobiera się budżetowy procesor np. x4 750K nic ponad to.

 

Montowanie filmów - tu wykorzystałbyś i7 ale jeśli "czasami" to wystarczy nawet x4 lub podobny.

 

Jak dla mnie zestaw zupełnie nie zbalansowany.

 

Do grania grafika będzie wąskim gardłem, bardzo wąskim.

 

 

Jak dla mnie sprzedać hd7770, kupić x4 750K + r9 270X lub coś o podobnych parametrach i będzie działać jak trzeba.

Edytowane przez rikitiki
Link to post
Share on other sites

 kupić x4 750K + r9 270X lub coś o podobnych parametrach i będzie działać jak trzeba.

 

 

 

 

Chłopie odstaw leki.Lub zacznij je brać bo bzdury piszesz.

 

Osobiście brał bym i5 3350P + Gigabyte GA-Z77X-D3H za 650 zł bo cena bardzo dobra i w przyszłości jak bedziesz zmieniał grafe to procek da rade sobie spokojnie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Maksymalna wydajność z budżetu do 800zł;

Szukaj 2500k/3570k do tego płyta na z77 przykład

http://allegro.pl/intel-core-i5-2500k-box-i4370165577.html

http://allegro.pl/plyta-glowna-msi-z77a-g43-s-1155-ddr3-atx-nowa-fv-i4380200379.html

http://allegro.pl/plyta-glowna-intel-msi-z77a-g45-i4389895203.html

Tylko będzie tak jak przedmówcy pisali grafika mocno ograniczy procesor, ale będzie on dobrą bazą na rozbudowę zestawu.

Edytowane przez untited898
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gwarancja do 2017 roku, ale nie ma papierów bo dostał go z serwisu. Chyba jest nowy, bo "nieotwierany". Podobno mogę reklamować w dowolnym sklepie który sprzedaje te procesory i powinni przyjąć bez dowodu zakupu.

Edytowane przez mateono
Link to post
Share on other sites
Tylko będzie tak jak przedmówcy pisali grafika mocno ograniczy procesor, ale będzie on dobrą bazą na rozbudowę zestawu.

 

 

niektórzy nie są w stanie tego zrozumieć, mowa o :

 

Krystian69

 

  :rotfl:

 

Ale jeśli grafa będzie zmieniana za jakiś czas to ok.

 

Chłopie odstaw leki.Lub zacznij je brać bo bzdury piszesz.

 

 

Sam piszesz bzdury aż żal, lepszą wydajność w grach i detale będzie miał na zestawie podanym przeze mnie, hd7770 to nadaje się co najwyżej do medium i wyłączone aa.

 

Jeszcze zielona i czerwona tabletka ci została "chłopie" leć i zarzyj  :o

 

Osobiście brał bym i5 3350P + Gigabyte GA-Z77X-D3H za 650 zł bo cena bardzo dobra i w przyszłości jak bedziesz zmieniał grafe to procek da rade sobie spokojnie.

 

 

x4 750k również by dał, chyba że karta to będzie gtx780/780ti to wtedy wskazane i5.

 

Tak wydaj teraz teraz 800zł na płytę i procesor a w przyszłości jeszcze 1000zł na kartę, mądrze.

 

Ja podałem zestaw  na tu i teraz, najlepsza wydajność w grach za tą cenę, znafco  Krystian69

Edytowane przez rikitiki
Link to post
Share on other sites
niektórzy nie są w stanie tego zrozumieć

 

Napisz czego bo nie wiem  ^^

 

Pisząc to miałem na myśli, że grafika będzie tutaj wąskim gardłem i chyba wszyscy zrozumieli.

Edytowane przez Pepis
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...