Skocz do zawartości

Rust - Warto?


Recommended Posts

Nie grałem ale rozmawiałem z ludźmi którzy grają i namawiali mnie do kupna z tego co wiadomo mi to jest co robić w tej grze, świat gry jest git optymalizacja na przyzwoitym poziomie, kupuj dostaniesz od sprzedającego prezent na steamie, dodasz do biblioteki, ściągniesz i grasz. Wczesny dostęp zasada numer jeden nie kupuje się takich gier. 

Link to post
Share on other sites

Wydawanie gier powinno się opierać na produkcji gier (czyli czas tworzenia gry) i premierze gry czyli termin w którym gra jest dostępna  i kompletna. Kiedyś produkcje uprzedzały darmowe dema gdzie można było sprawdzić grę i ocenić kupie / nie kupie. Teraz patrz masz ten cały model  early acces często jest tak że ludzie kupują taką właśnie grę wchodzą i się okazuje że nie ma co nawet tam robić i leci crash ze crashem albo gra ledwo funkcjonuje.  A producenci obiecują i obiecują że poprawią , nowe pomysłu tworzą mija jeden miesiąc 2, ,3 ,4 a tu dalej nic pieniądze wywalone w błoto. Nether ja to kupiłem kiedyś niestety nadal ta gra jest gównem i nic się nie zmienia.

 

I jeszcze jedna sprawa nie za dużo ostatnio tych wczesnych dostępów ? np. next car game ponad 20 euro, days to die chyba cos z 30 euro , rust, nether,  prison architekt, starbound , Plague Inc itd. Podałem tylko kilka tytułów jest tego masa. I pytanie teraz za co płacimy za wieczna bete nawet nie beta alpha  z błędami ?

Podsumowując to samo jako tako erly acces nie jest do końca takie złe ale niestety twórcy gier przeginają i zbyt często wypuszczają grę która wogle nie powinna być oddana w ręce ludzi i to za pieniądze ze względu na to iż są mocno niedopracowane i nie ma tam co robić.

 

Na szczęście każdy z nas  każdy z nas umie czytać i można poczytać opinie po necie czy kupujemy dana grę czy nie :) To tylko moje zdanie na ten temat może dobre a może i błędne :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...