Skocz do zawartości

Problem z procesorem


Recommended Posts

Witam.

Od wczoraj kiedy gram na komputerze od włączenia komputera w menedżerze zadań pokazuje mi 100% zużycia procesora. Ogólnie wydajność jest taka sama. Tutaj pojawia się pytanie, to tylko błąd czy może trzeba coś z  tym zrobić.

Mój procesor to Intel Core I3 3210.

Link to post
Share on other sites

W trakcie grania powinieneś mieć takie zużycie procesora, w końcu jest on wtedy bardzo mocno obciążany, oczywiście zależy od gry, ale należy założyć z dużą dozą pewności, że u Ciebie tak właśnie jest. Jakbyś wyłączył grę i tylko na samym pulpicie Windowsa miał takie zużycie procesora, to wtedy wskazywałoby, że działają Ci jakieś niewłaściwe programy w tle, ale takie zużycie procesora w grach jest raczej spokojnie do przyjęcia.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

 

 

Od wczoraj kiedy gram na komputerze od włączenia komputera w menedżerze zadań pokazuje mi 100% zużycia procesora.

 

To w czasie gry, czy od włączenia komputera ? I mam nadzieję, że nie chodzi o proces bezczynności systemu w zakładce procesy ;-)

Mimo że procesor dość słaby, o wykorzystanie procesora w 100% raczej ciężko w grach. A jeśli tak wygląda sytuacja na pulpicie (w spoczynku), to coś jest wyraźnie nie tak. Zaczął bym od wyszukania nieznanych instalacji i dojścia do tego jaki proces to robi. Może ktoś kopie krypto walutę twoim komputerem.

Link to post
Share on other sites

zdziwiony jestem Twoim pytaniem... chyba, ze nie wyczuwam slabego poczucia humoru. wchodzisz na forum z problemem, ludzie chca Ci pomoc, znajduje sie rozwiazanie i sie zawijasz... chociazby dla potomnych z podobnym problemem podzielilbys sie zakonczeniem historii

 

Edytowane przez bialyboski
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...