Skocz do zawartości

ban na komentarze


Gość glasser

Recommended Posts

Gość glasser

Dostałem po raz n-ty bana na pisanie komentarzy i mam wrażenie, że tylko ja je dostaje, a moi "dyskutanci" nie bardzo, mimo, że leją wodę i sieją spam.

Chciałbym, aby ktoś z szanownej redakcji, wskazał palcem, które to posty łamią regulamin. Proszę także wytłumaczyć, dlaczego tylko ja jestem karany, a inni bezkarnie piszą co im się podoba. Czekam.

Link to post
Share on other sites

Jakiś mod widać ostatnio szaleje - można by mu cofnąć uprawnienia to by było po staremu

Mod ma uprawnienia tylko na forum, portal, czyli komentarze pod recenzjami, newsami i m-r są osobno, tylko redaktorzy mogą je moderować i blokować konta userów :)
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Dostałem po raz n-ty bana na pisanie komentarzy i mam wrażenie, że tylko ja je dostaje, a moi "dyskutanci" nie bardzo, mimo, że leją wodę i sieją spam.

Chciałbym, aby ktoś z szanownej redakcji, wskazał palcem, które to posty łamią regulamin. Proszę także wytłumaczyć, dlaczego tylko ja jestem karany, a inni bezkarnie piszą co im się podoba. Czekam.

Musiałeś coś palnąć niezgodnego z zasadami, gdyż komentarze mają to do siebie, iż mogą być bardzo krytyczne do tekstu, do którego się odnoszą. Nie mogą jednak zawierać wulgaryzmów i ogólnie pojętego krzyku. Zapoznaj się z regulaminem, jak nie jesteś pewien, to wstrzymaj się od komentowania (to samo dotyczy forum). Zawsze możesz napisać do któregoś z modów, lub któregoś z nas i zapytać, czy takie zachowanie będzie na miejscu. Chętnie pomożemy.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

O ile mi wiadomo dostałeś bana za cięte opinie na temat pozostały użytkowników. Nie chodzi tylko o to aby rzucić dwa razy na forum kwa i od razu dostać bana. Wśród osób banowanych dotychczas byli również ci, którzy aktywnie wyzywali pozostałych od idiotów podkręcając atmosferę do kłótni.

Link to post
Share on other sites
Gość glasser

O ile mi wiadomo dostałeś bana za cięte opinie na temat pozostały użytkowników. Nie chodzi tylko o to aby rzucić dwa razy na forum kwa i od razu dostać bana. Wśród osób banowanych dotychczas byli również ci, którzy aktywnie wyzywali pozostałych od idiotów podkręcając atmosferę do kłótni.

Proszę się ustosunkować do pierwszego postu.
Link to post
Share on other sites

Opis, jakby taki podobny do mnie. :tajniak:

 

Widze, ze konfidenctwo juz jest pielegnowane w narodzie od najmlodszych lat. Rob tak dalej chloptasiu, a ktos na pewno Ci sie odplaci. :cenzura:

 

Wcale sie nie uspokoilem - po prostu jade was jeszcze inteligentniej, ze zaden z was nie jest wystarczajaco bystry, by to skumac. :o Normalnie jakby F-16 poleciec ustrzelic pare gasiorow.

Link to post
Share on other sites
Gość glasser

Skoro nikt nie raczy ustosunkować się do pierwszego postu, uważam, że redakcja nie ma jaj żeby sprawę wyjaśnić. W tej sytuacji proszę o bana na hosta, abym nie mógł w ogóle wejść na portal ani forum.

Link to post
Share on other sites
Gość glasser

Żałosny jesteś, dostałeś bana więc zasłużyłeś na to, zastanów się co piszesz i jak odzywasz do innych, może unikniesz banów. Zastanów się nad swoją osobą, dopiero do innych miej pretensje.

Powiem krótko: przestań chrzanić. Ustosunkuj się do pierwszego posta. Jak na razie to kilku pieprzy od rzeczy, ale NIKT nie odpisał na mój pierwszy post, ale być może to przerasta małolatów w redakcji...
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Żałosny jesteś, dostałeś bana więc zasłużyłeś na to, zastanów się co piszesz i jak odzywasz do innych, może unikniesz banów. Zastanów się nad swoją osobą, dopiero do innych miej pretensje.

Powiem krótko: przestań chrzanić. Ustosunkuj się do pierwszego posta. Jak na razie to kilku pieprzy od rzeczy, ale NIKT nie odpisał na mój pierwszy post, ale być może to przerasta małolatów w redakcji...

 

Myślę, że Marcin już odpowiednio umotywował Twoje ograniczenia w komentowaniu recenzji.

Z drogiej strony spójrz na swoją ostatnią wypowiedź - w ten sposób na tym forum nie rozmawiamy!

Link to post
Share on other sites

Żałosny jesteś, dostałeś bana więc zasłużyłeś na to, zastanów się co piszesz i jak odzywasz do innych, może unikniesz banów. Zastanów się nad swoją osobą, dopiero do innych miej pretensje.

Powiem krótko: przestań chrzanić. Ustosunkuj się do pierwszego posta. Jak na razie to kilku pieprzy od rzeczy, ale NIKT nie odpisał na mój pierwszy post, ale być może to przerasta małolatów w redakcji...

 

Myślę, że Marcin już odpowiednio umotywował Twoje ograniczenia w komentowaniu recenzji.

Z drogiej strony spójrz na swoją ostatnią wypowiedź - w ten sposób na tym forum nie rozmawiamy!

jesteś niewygodny-nie ma Cie Zasada benchmark.pl

Link to post
Share on other sites
Gość glasser

Myślę, że Marcin już odpowiednio umotywował Twoje ograniczenia w komentowaniu recenzji.

Z drogiej strony spójrz na swoją ostatnią wypowiedź - w ten sposób na tym forum nie rozmawiamy!

Może trzeba, skoro grzecznie do nikogo nie dociera. Może jakiś matoł z redakcji w końcu się ustosunkuje.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...