Skocz do zawartości

GRID Autosport


Recommended Posts

Osobiście stwierdzam po obczajeniu - gra to gó**o więc poszła w kibel. 10 minut kilka wyścigów. 1 gó*****y model jazdy, na maksa idiotyczne i sztuczne spolszczenie - rozwala mnie np ksywa waflu.... Z resztą codemasters zobiło skok na tych co spodziewali się widoku z kokpitów w sensie zza kierownicy - jest ale tak zamazany i walnięty blurem...  Leniwym ciotom nie chciało się tego robić więc nasrali i rozmazali... gra warta jak na mój gust 7zł ( takie dlc do grida 2 ) 1 Była całkiem zjadliwa i fajna. Kupiłem dwójeczkę okazała się dupna, trójkę czyli ten szajs pobrałem z torrentów - i nie dałem się wydymać na kasę. gra wylądowała w kiblu a producent powinien się wstydzić wydając takiego gniota!!! po prostu pirdzielnenli blenderem 1i2 to co było z nich najgorsze zostawili dając nam 3 a to co dobre poszło gdzieś w diabły.

Link to post
Share on other sites

Osobiście stwierdzam po obczajeniu - gra to gó**o więc poszła w kibel. 10 minut kilka wyścigów. 1 gó*****y model jazdy, na maksa idiotyczne i sztuczne spolszczenie - rozwala mnie np ksywa waflu.... Z resztą codemasters zobiło skok na tych co spodziewali się widoku z kokpitów w sensie zza kierownicy - jest ale tak zamazany i walnięty blurem...  Leniwym ciotom nie chciało się tego robić więc nasrali i rozmazali... gra warta jak na mój gust 7zł ( takie dlc do grida 2 ) 1 Była całkiem zjadliwa i fajna. Kupiłem dwójeczkę okazała się dupna, trójkę czyli ten szajs pobrałem z torrentów - i nie dałem się wydymać na kasę. gra wylądowała w kiblu a producent powinien się wstydzić wydając takiego gniota!!! po prostu pirdzielnenli blenderem 1i2 to co było z nich najgorsze zostawili dając nam 3 a to co dobre poszło gdzieś w diabły.

Łoł widzę ostro chyba nie lubisz tego typu gierek :/

Link to post
Share on other sites

Lubię aczkolwiek jest to odtwórczość do bólu:/ Niech dadzą porządne wrc bez gównianej otoczki imprezy dla downów. Na kij mi jakieś tam fajerwerki, badziewne naklejki sponsorów czy bzdurne zadania. Chcę prawdziwego oesa przeniesionego do gry chcę w końcu odpalić kierownicę i pojeździć. A nie według codefakers os ma 1m 34sek. czasu czyli jakieś 1kilometr długości po czym musimy się przebijać znów przez badziewne animacje gejowskiej imprezy. po 5 minutach znów dane jest nam pojeździć przez niecałe 2 minuty aby znów patrzeć jacy jesteśmy fajni... colin od 1 do tego 2005 reszta to gnioty. Grid 1 tak do pośmigania sobie. Reszta leży i kwiczy a ich silnik już zaczyna mnie denerwować kiedy zrobią coś nowego a nie klepią na jedno kopyto. Coraz więcej wydawców wali w ciula z nami. Powiedz ile można katować RBR ? i inne prawie dziesięcioletnie tytuły? Spintires jest warty zainstalowania i kupienia dlatego go mam mimo iż chłopaki powoli ulepszają produkt, i mimo że to inny gatunek, i jeszcze nie wspiera kierownicy.

Link to post
Share on other sites

Kwestia gustu. Jeden z braci benczowych grających (VectroV) kocha ten tytuł. Zdaje się, że wycisnął wszystkie acziwki. Kto próbował ten wie ile się trzeba napocić. Ot kolejna dawka mięsa dla fanów. Kto się spodziewał nie wiadomo jakich cudów ten się obejdzie smakiem :)

Link to post
Share on other sites

Ja akurat jestem fanem wyścigowek, i trochę kolega wyżej przesadza z "hejtem" i jaka to gra jest zła, mało subiektywna ocena. Codemasters zapowiedziało że jest to ostatnia odsłona na konsole starej generacji i jakiś fajerwerków graficznych nie bd. Jeden model prowadzenia samochodu to samo można powiedzieć o innych grach tego typu, jednak każdy wóz się prowadzi inaczej, napęd na tył , przód ,4 koła jest różnica, agera, bugatti czy caterham jest inaczej trzeba ogarniac żeby robić dobre czasy. Grid 2 był dobry zwłaszcza na multi tak samo jest z autosportem i choć obie gry mają podobne elementy to jednak się sporo różnią. Znam wielu fanów tej gry którz mają przegrane ponad 900h na steamie w grida 2 tak samo bd w przypadku autosport. Na chwilę obecna najlepsza gra na rynku tego typu optymalizacja jest na wysokim poziomie, jakieś 8 lub 8,5 na 10 można by ocenić ta grę. Twórcy dokładnie zapowiedzieli prze premiera co bd w tej części więc jak komuś się nie podoba to nie kupuje i tyle.

Moim zdaniem jazda daje fun a o to przecież chodzi. Dobrze że wydano taką grę bo na rynku pustka i jest mało gier wyścigowych :)

Link to post
Share on other sites

Oczewiście że grafika jest ważna po to ludzie kupują komputery po 3 czy 5 tys żeby później wykorzystać moc tych komputerów, a jeszcze jak w parze idzie z grafika grywalnośc to już wogóle jest git, chociaż ostanim ciężko aby gry miały jedno i drugie na wzorowym poziomie. Nowy grid ma po prostu bardzo poprawną grafikę i nieźle zrobione modele samochodów :) A model jazdy w autosporcie jest przyjazny dla ogółu ludzi nie jest za trudny ale też trzeba się do niego przyzwyczaic i z powodzeniem może niedzielny gracz pośmigać z dobrymi wynikami.

Trzeba jeszcze dodać że ludzie narzekali jaki to jest hu***y model jazdy w gridzie 2, że driftem na pełnym gazie to chłopy z codmasters posłuchali zrobil grę z lekką dawka realizmu i tak ludki narzekają, a sądzę że w dziedzinie samochowek nie da się już nic odkrywczego i co by miało zaskoczyć ludzi wymyślić.

Link to post
Share on other sites

Tylko, że w GRID 2 był tak tragiczny, że na prawdę ciężko było zrobić jeszcze gorszy. Ja pobrałem z torrentów i po 203 wyścigach wyrzuciłem, podobnie z resztą jak po premierze GRID 2. Na razie nie ma na tyle dobrej ścigałki, żebym mógł z czystym sumieniem powiedzieć, że bardzo mi się podobala i przeszedłem całą z wielką radochą. Jeszcze NFS Shift był jako taki(w sumie grałem tylko, że sobie podriftować), albo F1, które IMO jest bardzo fajnie wykonane i rzeczywiście z dużym usmiechem w nią grałem.Czekam na pCARS.

Edytowane przez jarosekk
Link to post
Share on other sites

Są spore oczekiwania względem project cars i ludzie sie spinają jaka to gra ma  być świetna poczytałem trochę fora zagraniczne jak i polskie i powiem że opinie są rożne, wiadome jeden narzeka drugi chwali, ale Ci to testowali alphe, wczesna bete porównywali to często do nfs shifta i nie chwalili szczególnie tej gry.

 

Cytat, opinia kolesia na temat tej gry z neta wzięty ( jak wiadomo w każdej opowiastce jest coś prawdy :P )

"

dj_sasek 2014-04-24 - 00:06
Mattjas [3] 1. Grałem w każdą wersję począwszy od wczesnej alphy, gdzie jeszcze otoczenia torów nie mieli porobionych do teraz i stwierdzam, że skoro przez tyle czasu nie potrafili zrobić porządnego modelu jazdy to i przez 7 miesięcy nie zrobią. 2. Patrz wyżej + kontroler Thrustmaster T500RS. Gra to jest lekko poprawiony NFS Shift, który był nazywany symulatorem (ja się z tego śmiałem), obecnie Project CARS jest czymś pomiędzy symulacją a arcade. Wyszedł im zwykły Racer, którego nazywają symulatorem. Model jazdy kuleje w każdym aspekcie, nie ważne jak ustawisz kierownicę, nie ważne jakie ustawienia z forum zalecane przez producentów zastosujesz, samochodu nie czuje się tak jak np. w Assetto Corsa, czy iRacing. Do tego dochodzą jeszcze problemy z input lagiem kontrolera, samochodami seryjnymi jeździ się jak po szutrze bo samochód cały czas chce iść bokiem a symulacja zużycia opon to jakaś kpina. Na prawdę dużo by wymieniać. Ale jak się siada do symulatora i przejeżdża się kilka kółek to od razu wiadomo co jest dobrze a co nie "

 

A co do Grida autosport na chwile obecną najlepszy na rynku w swoim gatunku, A Dlaczego ? Bo ta gra praktycznie nie ma żadnej konkurencji, gry z która można było by jako tako porównywać :) Codemasters świetnie trafiło w termin wydania tej gry :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...