Skocz do zawartości

Świetny Komputer do Gier ! Intel Nvidia 4 GB RAM ! 350 ZŁ !


Recommended Posts

Witam
Na sprzedaż posiadam świetny komputer do gier i do pracy
Podzespoły:
-Procesor:Intel E5200(dwurdzeniowy, 2 x 2.5 GHz)
-Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GT
-Płyta Główna:Gigabyte G31M-S2L
-Ram:4 GB Kingston
-Zasilacz(wymieniony na nowy w 2013)
Brak dysku twardego oraz napędu optycznego !

 Chętnie odpowiem na wszystkie pytania

 Więcej zdjęć mogę wysłać na e-maila


Zachęcam do zakupu

Link do ALLEGRO:

http://allegro.pl/swietny-komputer-do-gier-intel-nvidia-4-gb-ram-i4364824931.html

Link to post
Share on other sites

Ty tak na poważnie z tym świetny komputer do gier i pracy?

 

Przecież to ma tylko 2 rdzenie i wątki. Dodatkowo 9600 GT. No może karta jest wydajna jak na swoje lata ale ma tylko 512 mb pamięci typu GDDR3. Tylko 4 gb pamięci operacyjnej gdy teraz taki watch dogs "wymaga" aż 6 gb lub CoD który też tyle "wymagał".

Za świetnego do gier bym go nie uznał. Do pracy jest przyzwoity, lecz o renderowaniu itp. nie ma mowy.

 

Lecz cena jest w miare przyzwoita.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie mówię o takich next-genowych grach jak CoD Ghosts czy Watch Dogs, bo w tej cenie żaden komputer tych tytułów nie pociągnie. Mi chodzi o mniej wymagające, jak np. Minecraft czy nawet GTA 4 itd.

Jeśli ktoś ma zamiar pracować na bardzo wymagających programach, no to rzeczywiście może mieć problem, aczkolwiek Word, Excel, a nawet edytory graficzne jak Gimp czy inne działają bez problemu.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie chcę się czepiać, ale autor filmu nie pokazał ustawień, a po odległości renderingu widać, że są dość słabe, poza tym film rozciągnięty w 480p, a to rozdzielczość super nie jest. GTA IV akurat nie jest dobra dla takich komputerów, bo jest kiepski zoptymalizowana. Sam gram w nią na i7 4770 GTX 670 na ultra + FHD i nie zawsze ma wymarzone 60 klatek, bo przy dużej ilości wybuchów/akcji one spadają.

Link to post
Share on other sites

Kurde a ja w ubiegłym roku sprzedałem podobny zestaw tylko z radeonem słabym z serii 4xxx za 350 zł ale był dysk 250 gb i nagrywarka dvd. Szybciutko znalazłem klijęta na tablicy.pl

Edytowane przez nad30
Link to post
Share on other sites

@ReeSonek Jeśli jesteś zainteresowany to proszę o prywatną wiadomość. Jeśli nie, to po co się udzielasz ?

Nie ma sensu ? Dysk twardy już za 50 zł na Allegro można zakupić, a nagrywarka to też koszt max. kilkudziesięciu złotych, tylko kto teraz korzysta z napędu ?

@nad30 niestety w małej miejscowości nie dużego zainteresowania :/

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...