Skocz do zawartości

Prosze o pomoc! windows 7 sterowniki do adaptera wifi belkin


Recommended Posts

Witam! Mam maly dylemat poniewaz musze przeinstalowac system obecnie posiadam xp home a mam zamiar zainstalowac Windows 7 build 7068. Posiadam adapter Belkin Wireless G+ USB Adapter i chodzi mi glownie o to czy beda dzialac sterowniki z visty na win7 ?? czy lepiej nie ryzykowac? Prosze was o pomoc. Pozdrawiam !!!

Link to post
Share on other sites

Czemu sadzisz ze nie powinienem miec tego win7? mam go na 2 gim kompie ale wersje beta 7000 jeszcze nie dopracowana ale nie narzekam tylko tam sa problemy ze sterami do mojego adaptera. Posiadam jeszcze Viste Ultimate 32bit ale co do visty to nie jestem przekonany bo duzo ramu zrzera no i ma od ciula otwartych procesow. Co doradzasz? przeinstalowac system na tego xp home co mam? powiedz mi jeszcze jakbym zainstalowal win7 na partycji "C" to czy wszystkie moje dane nie znikna z partycji "D" ??? bo jak instalowalem na 2gim kompa win7 to mi nie wykrywal 2 partycji... trzeba bylo troche pokombinowac ale udalo sie tylko tam nie mialem zadnych danych a tutaj mam i sie obawiam troche.

Link to post
Share on other sites

Nie powinieneś mieć, bo to beta, która nie jest publicznie dostępna. Jest dostępna tylko dla grupy testerów z Microsoftu. Czyli po prostu jesteś piratem, a poza tym nie dziw się i nie narzekaj, że coś nie działa i nie licz na wsparcie ze strony producenta - to dopiero beta!

 

Musisz mieć dwie puste partycje (załóżmy C i D). Instalujesz najpierw XP na jednej partycji, potem Viste / 7 na drugiej. Drugi system tworzy ci boot loader i możesz wybierać system przy starcie.

 

Poza tym przy takim sprzęcie jaki masz to Vista ci powinna śmigać jak głupia - widocznie coś źle z nią robisz. A poza tym jak tak narzekasz na szybkość Visty, to czemu używasz XP? Przecież Windows 98 byłby 2 razy szybszy na takim samym sprzęcie :D

Link to post
Share on other sites

No i udalo mi sie zainstalowac stery do belkina na 2gim kompie :D troche poczytalem na forach i smiga. Ale narazie nie dam rady zainstalowac u siebie Visty bo mam za mala partycje a musze poprzenosic pliki na jakis inny nosnik i wtedy sformatuje caly dysk i podziele na nowo :D a co do 7demki to we wrzesniu ma byc juz Release Candidate wiec warto poczekac :D

 

/edit/

 

Temat uwazam za zamkniety! Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Release Candidate ma być już w maju, we wrześniu Ready To Manufacture, w listopadzie Se7en ma być dostępny w sklepach.

To ostatnie plany Microsoftu - nie wiem czy oficjalnie potwierdzone ale wyszły od pracownika MS.

Link to post
Share on other sites

Musze się nie zgodzić z tym iż nikt nie powinien mieć W7 (czy tam małe grono wybrańców testujących), MS udostępniał W7 dla użytkowników MSDN czyli 95% studentów informatyki i pokrewnych (+uczniowie szkół średnich o profilu informatycznym) więc w samym naszym kraju to spora liczba wybrańców MS. Więc jeśli w/w użytkownik nie podał informacji iż nie ma dostępu do MSDNu to nie ma podstaw do twierdzenia iż pozyskał go w sposób nielegalny i nie powinien go mieć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...