Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka, 

nie wiedziałem czy post umieścić tutaj czy w dziale Płyt Głównych, lecz padło na to miejsce;p

 

W piątek zamawiam płytę główną. Nie wiem jeszcze jaką, prawdopodobnie będzie to Asus Z97-PRO, lecz wiele zależy od waszej odpowiedzi na moje pytania

 

Co sądzicie o zmianie kolorów radiatorów?

Zależy mi na czarnej płycie głównej(ew. z jakimiś złotymi(jak Asus), srebrnymi, białymi motywami), lecz wyznaczając sobie takie kryterium strasznie się ograniczam. Za przykład można podać np. takie MSI. Wszędzie wpychają swoje czerwone kolory. Właściwie nie ma co się dziwić.

 

Myślałem nad pomalowaniem sprayem, malowaniem ręcznym albo anodowaniem(nie do końca wiem jak to działa, jestem w trakcie dowiadywania się). A może zamiast malowania, lepszą opcją byłaby zmiana radiatorów? Lecz odnośnie tego nie wiem nic. 

 

W tym temacie, większych problemów z temperaturami ten ktoś nie ma(chyba, że moja umiejętność czytania ze zrozumieniem jest na niższym poziomie niż mi się wydawało i nie umiem porównać temperatur). Z tego co widzę to jest nawet mniej oC. 

 

Tutaj, płyta również została pomalowana. G-Dubs pomalował płytę ręcznie. 

 

No więc co o tym myślicie? Czy lepiej wziąć trochę gorszą płytę i ograniczać się odnośnie wyboru kolorów czy pomalować sobie najlepszą z dostępnych w budżecie?

A temperatury? Może ktoś z polskiego forum bawił się w coś takiego i mógłby powiedzieć o tym co nieco? 

Jeśli to ważne mam zamiar zamontować wodne chłodzenie. 

 

BTW Ogólnie to chciałem płytę dać na czarno(czyli w większości przypadków nic nie muszę zmieniać), a radiatory(lub ich części) oraz złącza PCI dać na biało. 

 

Pozdrawiam.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...