Skocz do zawartości

Mysz i podkładka do CS:GO


Recommended Posts

Hej! :)

Jako, że to mój pierwszy post na forum to wypada się przywitać, a więc witam ^^
Potrzebuję myszy i podkładki pod CS:GO
 

§  Budżet: 70-80zł na mysz i jak najmniej na podkładkę

§  Jakiej myszki obecnie używasz: modecom MC-M5, ale nie sugerujcie się nią

§  Jaką masz obecnie podkładkę: problem w tym, że nie mam :D

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 400-450

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: CS:GO - low sens, jak powiada pewien znany youtuber, przejazd od początku do końca podkładki to 210°

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS:GO i czasem lineage 2

§  Ile przycisków używasz w myszce: LPM PPM

§  Chwyt: teraz claw grip, ale chciałbym przerzucić się na palm grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: na grafice jest od środkowego, ale od serdecznego mam 12cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: ta mysz za chiny ludowe nie pozwala mi podążać za głową przeciwnika, nawet na najniższym sensitivity

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):
Najlepiej żeby przypominała tą: 
http://www.zowiegear.com/index.php?i=news&p=30
Ma być prosta, nie mieć żadnych wymyślnych kształtów, ale też bez przesady w drugą stronę. Powinna być w miarę płaska i nie być przechylona w żadną stronę.

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz kupić tanio myszke, weź coś od A4tech z serii x7.

Myszka prosta, tania bez zbędnych bajerów.

Dodatkowe przyciski to tylko ten do zmiany DPI i podwójny klik.

Sam miałem tą myszke 5 lat i żadnych problemów, świetna mysz, polecam :-)

Link to post
Share on other sites

Patrzyłem kilka wersji, ale same z vtrackami.
Coś w tym guście tylko z innym sensorem i o symetrycznym kształcie by się znalazło?
https://www.google.pl/search?q=a4tech+x747&safe=off&rlz=1C1GIGM_enPL548PL548&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=avqnU9CWGcWS7AaKo4H4BQ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=677

Edytowane przez redock
Link to post
Share on other sites

Dzięki :D
Jaka podkładka by się nadała? ta w aukcji jest ciut przy mała. Jestem raczej low-sensem. Na 800DPI gram na czułości 1.9. Potrzebna mi raczej konkretnych rozmiarów podkładka, a nie chce na nią wydawać 50 czy nawet więcej złotych. Widziałem jakieś a4techy, ale czy takie szmaciane nadadzą się do tej mychy?

Edytowane przez redock
Link to post
Share on other sites

Jestem raczej low-sensem. Na 800DPI gram na czułości 1.9

 

No to do low-sensa Ci dosyć daleko. Wystarczy Ci bez problemu nawet standardowe 320 mm x 270 mm. Warto spojrzeć na A4Tech X7-300MP/X7-500MP, które oferują świetny stosunek możliwości do ceny. ;)

Link to post
Share on other sites

no, 32cm podkładka nie starczy mi do obrotu nawet o 180stopni. bo uwzględniając to, że trzymam mysz na środku podkładki, zostaje mi na to tylko 16cm i za cholere nie mogę się tak obrócić. Może producent mnie okłamał i mam mniej niż 800 dpi xd W każdym razie, ta podkładka nie wystarczy. ale dzięki za radę, niedługo zamówię tego A4Techa XL-750BH i A4Tech X7-500MP.

Edytowane przez redock
Link to post
Share on other sites

I tak jest za taką samą cene. Zobaczymy jak będzie mi się grało na tamtej co dojdzie. Wielkie dzięki za pomoc :)

@edit:

W tamtej aukcji skończyły się czarne podkładki ;_;
Mysz nie będzie wariowała na kolorowych wzorach?

Edytowane przez redock
Link to post
Share on other sites

Nie wszyscy używają myszek symetrycznych. Np. mało znany Khrystal gra wciąż na MX'ie 518tce (nie jest może jakimś pro gamerem, ale ostatnio na DH chyba coś grał). Generalnie wszystko zależy od Twoich preferencji. Jeśli przerzucisz się z myszki symetrycznej na np. G400 to będziesz zapewne odczuwał dyskomfort, więc lepiej wziąć to co "miałeś" wcześniej. W poradniku izak mówi, że lepiej na takiej grać, bo wkłada się tyle samo siły w ruchy lewo i prawo - gram na g400s i jakoś nie miewam z tym problemów. Ręka się przyzwyczaiła do imo genialnego chwytu MX'a 518. Zapewne gdybym się przerzucił np. na Zowie FK to szybko bym wrócił do mojej obecnej myszki.

Edytowane przez Granatnik
Link to post
Share on other sites

Kiepsko u Ciebie ze słuchaniem.

''żadna z nich nie jest przekręcona mx518"   ?

 

@update

 

komentarze pod filmem

 

widz:

 

Dużo pro graczy gra na myszkach profilowanych np taz i innocent na IE 3.0 grali albo dużo pro graczy gra steelseries rival

 

izak:

 

 
Nie znam gracza, który gra na Rivalu. A IE 3.0 była swego czasu bardzo popularna.

 

widz:

 

Fifflaren gra na Rivalu :DDD

 

izak:

 

 to może powinien obejrzeć mój poradnik:D

Edytowane przez pr0l4nd
Link to post
Share on other sites

 

 

Nadal z pewnością lepszy gracz od Ciebie .

Tylko troszkę, bo gra dużo więcej ^^

 

Poza tym nigdzie nie napisałem, że jestem lepszy i nie odniosłem się do jego umiejętności, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 

Po prostu znalazł swój target i wyciąga z nich hajs :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Posłuchałem go bo dobrze gadał :D To jedyny film jaki u niego obejrzałem, oprócz żartu o dziku na głównej stronie kanału.
Co do symetryczności myszek - uważam, że to wygodniejsze pod względem poruszania myszką, jeżeli mysz nie byłaby wyprofilowana dokładnie pod moją rękę to odczuwałbym dyskomfort (poprzednia mysz ze zbyt wysuniętą prawą stroną.
X7 dotarła i jest wygodna, sensor pięknie działa i w ogóle warto 10/10. Chciałem jeszcze zapytać: co zrobić coby podkładka nie była zagięta? Położyć książki na noc? Poczekać?
 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...