Skocz do zawartości

Recommended Posts

ok to go wezme jest teraz w 3kropki.pl

a te złączki i ogoł jest dobry?

 

i pytanie juz do samego montazu moge pompke zamontowac jakos? nie wiem jak. albo ja tylko postawic na filcu za rezem w  zatoce 5'25 na filcach by drgan uniknac

Mozna ja podlaczyc pod lamptrona touch jest w nim 30w kanal a pompka DCP 4.0 pwn ma 18w

Edytowane przez wojtask1111
Link to post
Share on other sites

Urok ;( ale obudowal jest wylozona matami wiec moze jej slychac nie bede potem bedzie szybka zeby mozna patrzyc na wnetrze obudowy ;)

A mozna dcp4.0 na nizszym napieciu jeszcze 4v ruszy ? Chyba ze jakas inna w tej cenie najwyzej co bede musial doplacic

A jakie zlaczki??

Link to post
Share on other sites

Na 4V napewno nie ruszy,powyżej 7V,wtedy nie jest tak źle,każdy z nas inaczej odczuwa hałas(chodzi mi że dla jedngo to co jest ciche,inny będzie uważał za głośne)Dla mnie wentylatory powyżej 800rpm i ruch powietrza,robi się już głośno.

Pisałeś że chcesz pump-rez combo.Czy tą pompkę będziesz montował w rezie czy w spodzie obudowy?

Masz jakąś zniżkę w cooling.pl?Piszesz że możesz mieć to wszystko za 800zł?

Złączki zależą od układu jak to wszystko poprowadzisz,masz już szkic?

Edytowane przez jimhaumman
Link to post
Share on other sites

natsu takie byly plany na poczatku tylko sie robi juz za droga ale w takim wypadku ktora z nich lepsza?

 

2@up nie nie mam znizki poprostu jestem jeszcze w USA u rodziny do konca miesiaca wiec dlatego tyle mniej. a w cooling bo tylko tam bylo to  wszystko co jest tu w sklepie.

 

zaraz szkic tu wstawie ale mistrzem nie jestem w graficeXD

wiec sie nie smiac prosze :)

Link to post
Share on other sites

No wlasnie chlodnice najtansze sa w niemczech tu sa droge przynajmmiej w moim sklepie gdzie kupuje sa o 20 doparow drozsze niz w polsce. Chlodnice zakowilem ta co w koszyku w niemieckim sklepie interetowym i bedzie predzej niz wroce i jeszcze transport gratis to wyszlo mmie 230 zl za ta chlodnice ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...