Skocz do zawartości

1440x900 z 75HZ odswiezania


Recommended Posts

Jeżeli dział zły, to proszę przenieść, ale nigdzie indziej nie mogłem dopasować go. Sprawa jest taka. Na starych sterownikach karty graficznej miałem 1440x900x75Hz. Po zmianie sterów na nowe - maksymalne odsiwezanie jakei moge miec to 60Hz. Z tym że ja muszę mieć 75Hz. Pewnie wielu z was powie (lub pomyśli) - że 60 wystarczy, bla bla bla itp. Z tym że ... no nie dokonca. Wiem, na monitorach lcd to nie robi NIBY różnicy, ale grając w team fortress 2 najlepiej mi się gra na fps ustawionym na 60fps. Ale wtedy - przelatują pionowo pasy poziome (takie przezroczyste) przez ekran i baaardzo wkurzające to jest, a nawet boję się o kompa. Na 100% mój monitor (Samsung T190) obsługuje 7gHZ na tej rozdziałce, bo 1. Jak mówiłem, wcześniej tak miałem 2. Popatrzcie na to:

 

http://img101.imageshack.us/img101/2882/stery1.png

 

Widać, że ustawienie 75HZ jest mozliwe, ale tutaj:

 

http://img96.imageshack.us/img96/2611/stery1b.png

 

Nie da się wybrać więcej. Co zrobić, żeby można było ustawić więcej. Na 100% to wina sterowników, ale nie chciałbym ich zmieniać. Prosze o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Wejdź w Force które znajduje się pod właśnie tymi 60 Hz, następnie Refresh rate i tam zobacz czy jest inna możliwość ;]

Probowalem wczesniej, ale jak dam 75 to zmienia mi rozdzielczosc i nie moge wybrac 1440 900. Ja raczej chłopaki myślałem o jakimś specjalnym programie do tych spraw?
Link to post
Share on other sites

Spróbuj PPM na pulpicie > właściwości > ustawienia > zaawansowane > zakładka monitor i tam ustaw odświeżanie. Jeżeli znów zmieni Ci rozdziałke to chyba tak jak mówi severn należałoby przeinstalować sterowniki.

 

E:

Regist88 był szybszy :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...