Skocz do zawartości

[WORKLOG] Black-Orange LC by Lazer


Recommended Posts

Bardzo dobre wentyle, wszystkie eloopy czy to Phobya czy Alphacool mają to samo łożysko co oryginał od NB,różnią się tylko zawartością pudełka no i obrotami. Tylko troszkę drogie są

Link to post
Share on other sites

Fajny zasilacz!  :menda:

Mi osobiście czarno - czerwone, czarno - niebieskie i czarno - białe projekty już się lekko przejadły, ale jeśli coś jest zrobione porządnie, to jestem w stanie to docenić i wciąż może mi się to podobać.

Rób kolor taki jaki Tobie się podoba. Przy niebieskim i czerwonym masz duży wybór wśród wentylatorów i reszty hardware.

Jeśli chodzi o piwnicę / cover'y, to możesz też użyć plexi i wygiąć ją na ciepło, aczkolwiek to prawdopodobnie wymaga trochę więcej czasu i narzędzi.

Zobaczymy co z tego wyjdzie, powodzenia :)

Edytowane przez B o r o
Link to post
Share on other sites

Super Pomysł! Jak najbardziej wezmę to pod uwagę. Po dłuższym namyśle stwierdziłem ze już za dużo było tych niebieski, czerwonych i białych modów, co powiecie na żółto-czarny? Lub nawet inne wariację, ale żeby części były łatwo dostępne.  

Link to post
Share on other sites

Wybierz taką kolorystykę jaka najbardziej Ci odpowiada. Jeżeli zdecydowałbyś się na żółto-czarną pszczółkę bardzo dobrze.

 

PS: jakbyś wybrał właśnie żółty mam na sprzedaż przedłużki w czarno-żółtym oplocie skorpion, darmaczowej roboty, oddam za grosze. Pisz jak coś PW

Link to post
Share on other sites

PW poszło. Myślę że się dogadamy :)


Albo mam inny pomysł, otóż mój zasilacz jest w pełni modularny, i w zasilaczu są normalne wtyczki, i tu nasuwa się pytanie: Czy nie zrobić oplecionych całych kabli?


Mam problem, otóż ta naklejka mi się odkleja:

 

http://i.imgur.com/G1ROVi5.jpgCzy jak ona się odklei będę miał problemy z GW?

Link to post
Share on other sites

A to jakiś formularz muszę wypełnić czy jak? i czy odpłatnie czy za darmo?


Nie wiecie czy jest ktoś co mógłby zrobić taki cover/zatokę na dyski w tej wolne przestrzeni między trayem płyty głównej a front panelem? : u mnie to wygląda tak:

 

http://i.imgur.com/C5va9Bu.jpg

A chciałbym aby wyglądało jak w corsair 750D

 

http://images.bit-tech.net/content_images/2013/09/corsair-obsidian-750d-review/obsidian-750d-14-1280x1024.jpg

Link to post
Share on other sites

Nie wiecie czy jest ktoś co mógłby zrobić taki cover/zatokę na dyski w tej wolne przestrzeni między trayem płyty głównej a front panelem? : u mnie to wygląda tak:

Dokładnie, tylko bym dał cover na wierzch. Na nim można by wyeksponować w jakiś ciekawy sposób np ssd. No i można by wykombinować cover na przedniej ścianie. Tu np można by skontaktować się z Elder-em i wykombinować coś ciekawego z akrylu tak żeby i dopływ powietrza był

 

czytaj :D

Edytowane przez Pawskill
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...