Skocz do zawartości

oste cięcie cen


Recommended Posts

Wydaję mi się, że nie dostaniesz kart za te pieniądze. Ostatnio czytałem o takim przypadku w DELLu też pomyli się do ceny, ale nie aż tak (chodź i tak było o wiele taniej niż normalnie). Anulowali zamówienia i przepraszali, że to pomyłka i nikt nie dostał towaru po tej cenie, ale może uda Ci się kupić po tej cenie, jeśli tak to zamawiam jedną u Ciebie! ;D

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście zrobiłem tylko te screeny - była kupa GTXów 465 za 45 - 47zł (widać ze NVIDIA chciała się ich pozbyć)

 

Niestety nie zrobiłem zamówienia - chciałem telefonicznie, ale ciągle fon mieli zajęty (pewnie dzwoniło miliard osób).

 

to było jak sen 5770 za 41zł - wziął bym 2 takie (pomimo tego że drugie PCIe mam 4x) :)

Czy zawsze sny nie mogą się spełnić?

Link to post
Share on other sites

Qpers ja sobie jaja robie, nie próbuj mi tłumaczyć, nie moge byc przecież aż tak przekonywujący w tym co piszę. Jasne że nie wyślą. Ale jak by wysłali to bym miał 10 radeonów 5870 w najmocniejszej wersji 950/5000mhz za 540zł....W sumie ludzie teraz na urlopach, a nuż jakiś niezorientowany w dziale zamówień się trafi.

Link to post
Share on other sites

co to jest 15k dla firmy.

Ale sklep jak najbardziej spoko, polecam. Nie ma problemu ze zwrotem towaru (w ciągi 10dni), szybka przesyłka, dobry kontakt i od jakiegoś czasu jedne z lepszych cen w necie (szczególnie dzisiaj koło godziny 11tej :)) No i ładna, przejrzysta i intuicyjna strona, nie to co komputronik

Link to post
Share on other sites

ja kiedyś kupiłem w gral.pl płytkę asus rampage formula x48 za 500zł z groszami. Nigdzie w necie nie znalazłem ceny niższej niż 800zł wtedy (komputronik ponad 900zł). Płytka przyszła, mało tego, było w ofercie kilka tygodni po czym jej cena wzrosła do 750zł itd. To było prawie dwa lata temu, płyta służy mi do dzisiaj (bardzo ją sobie chwalę). A oto cena dzisiejsza:

 

http://www.gral.pl/Asus+Rampage+Formula+LGA775_652.html

Link to post
Share on other sites

Pójdź na całego i wnieś sprawę do sądu - powiesz, że już sprzedałeś te 10 kart przez forum BMK i teraz muszą pokryć twoje straty :)

I chyba nawet mógł by wygrać. Nie wiem, czy to precedens. Trochę trudno uwierzyć, że nikt wcześniej tak nie zrobił.

Ale najprawdopodobniej powiedzą, że mają problemy z dostawą i mogą anulować zamówienie albo zaproponować coś w podobnej cenie.

 

Ktoś kiedyś sprzedał samochód za 1 zł i musiał oddać. Przynajmniej taka plotka krąży po sieci.

Link to post
Share on other sites

W Ameryce byś na 100% wygrał. Tam wygrywają sprawy pokroju "włożyłem mokrego psa do mikrofalówki i go spaliło, a ja nie wiedziałem, że tak się stanie bo na pudełku nie było napisane o tym żeby nie wsadzać zwierząt do mikrofalówki".

 

 

Down

No przepraszam :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...