Skocz do zawartości

Podział mini-recenzji na strony


Recommended Posts

Mam pytanie, czy istniałaby możliwość włączenia podziału "mini"-recenzji na strony jak to jest w przypadku recenzji zamieszczanych przez redaktorów benchmark.pl? Myślę iż dzięki temu można by w znacznym stopniu zwiększyć przejrzystość tekstów które są dłuższe niż "mini".

Link to post
Share on other sites

Chodzi właśnie o wstęp itd. bo co innego zrobić mini-recenzję telefonu, a co innego gry i rozpisać się na 6str. w edytorze tekstu.

 

To jak, da się coś z tym zrobić?(pyt. do administratorów).

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Jak dla mnie to każda strona to zupełnie inna minirecenzja, a łączy je jedynie jumpbox z numerkami stron. Tłumaczyło by to "wrzucanie artykułów redakcji" przez webmastera, ale mogę się mylić :->

 

Ale pomysł bardzo przydatny. Czasem recki są tak długie, że wypadało by je podzielić :D

 

Pozdro :menda:

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem o podziale MR na strony powinna decydować redakcja, jeżeli tekst jest krótki to nie warto go dzielić, ale jeżeli jest starannie opisy i podzielony na etapy to jak najbardziej tak.

Ale tak jam mówię o tym powinna zadecydować już redakcja podczas akceptacji recenzji.

Zgadzacie się ze mną :menda:

Link to post
Share on other sites

by zawracać głowę redakcji swoimi newsami czy recką

temat jest w diale MR wiec raczej nie bedzie tu chodzic o newsy, pozatym ich wielkosc nie jest problemem... bo nie sa duze. Jednak ktos musi komus powiedziec ze trzeba to podzielic, same sie to nie zrobi. Pozatym jezeli redakcja akceptuje recki to musi znac przynajmniej ich tresc wiec maly PW od zaawansowanego by podzelic recke to nie jest jakis wielki wysilek. Kazdy pisze ze redakcja zaniedbuje dzialy, a czy ktokolwiek pisze im ze cos sie dzieje? niedawno zainteresowanie wzroslo do dzialu Rankingi, i skutek? powstaje regulamin, sa mody by zglaszali problemy (choc i tu niekiedy redakcja jest glucha na pewne sprawy). Pozatym mozna by jak sie pisze recke i juz sie wie jaka bedzie ona wielka, miec jakis odnosnik przez ktory by sie zglaszalo potrzebe podzielenia stronki.

 

44 uzytkownikow ma zaawansowany, i zadnemu nie bedzie sie chcialo napisac ze trzeba podzielic recke? Jak tak to dajcie mi tez zaawansowany to moge pisac...

Link to post
Share on other sites

Piszcie piszcie. Ja nie jestem jakimś zapalonym recenzentem ale jakieś modyfikacje pewnie się przydadzą.

 

Recek które trzeba podzielić jest tak naprawdę mało. Ja w tym miesiącu widziałem może 5, może trochę więcej. Trzeba też wziąść jedno pod uwagę - rozdział nie może być za krótki. Nie ma sensu robić podstrony dla 500 znaków i paru fotek. Proponuję jakoś sprecyzować, kiedy robić podział na strony a kiedy nie. I zastanowić się, czy ograniczyć ich liczbę(stron).

Link to post
Share on other sites

Przyklady wedlug mnie:

 

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/P ... -2202.html

Ta recka jest bardzo krotka, nie ma sensu nawet myslec o dzieleniu.

 

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/T ... -2247.html

 

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/G ... -2199.html

 

Tutaj mysle ze ta wielkosc samej recenzji moze byc juz takim ograniczenie co do dlugosci.

 

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/Q ... -2037.html

 

I tutaj mozna by juz spokojnie podzielic na 2 czesci, wiecej mysle nie ma sensu, wiec tak 2 to wedlug mnie MAX

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Odkopie temat bo ciekawy dosyć.

Według mnie powinien być wybór . czy chcemy pisać recke na jedną strone na dwie itp. A jesli na więcej niz jedną strone to dodać do tego opcje wyswietlaj na jednej stronie i po krzyku. Nie wiem czy byłby z tym problem dla moderatorów/redaktorów/webmasterów benchmarka. A może poprostu udostępnić magiczny kod "testów i recenzji"?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Popiera Mich@el-a . Nie wszystkie recki muszą mieć podział na strony i przed opublikowaniem recki pytamy się Admina ,czy może podzielić swój GOTOWY już tekst na strony. On wtedy ocenia ,czy warto zrobić taki zabieg ,czy też nie. Kurde ,ale się rozpisałem :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...