Skocz do zawartości

słuchawki czy karta dźwiękowa


Recommended Posts

To zależy od tych dwóch rzeczy. Jeśli kupisz dobre słuchawki i będziesz miał lipną kartę dźwiękową to jakoś dźwięku będzie na niskim poziomie. I na odwrót. Jeśli kupisz wypisaną kartę dźwiękową, a słuchawki za 10zł to jakość dźwięku będziesz miał na tak samo niskim poziomie.

 

Lepiej mieć lepsze słuchawki, niż super kartę dźwiękową.

Link to post
Share on other sites

Otóż jeśli chodzi o gry, lepiej zainwestować w bdb. dźwiękówkę, a potem w słuchawki. To, że będziesz posiadać dobre słuchawki nic ci nie da, jeśli będziesz miał integre, która nie nadaje się do gier.

Na fatal1ty się nie patrz, to zwykły plastik, po dużej cenie, jedyne słuchawki warte uwagi ze strony creativa to Aurvana Live!

 

Zresztą sam się już pogubiłem :menda::):]

 

 

Jak poprzednik mówi, lepiej zainwestować w pół na pół.

Link to post
Share on other sites

To zależy od tych dwóch rzeczy. Jeśli kupisz dobre słuchawki i będziesz miał lipną kartę dźwiękową to jakoś dźwięku będzie na niskim poziomie. I na odwrót. Jeśli kupisz wypisaną kartę dźwiękową, a słuchawki za 10zł to jakość dźwięku będziesz miał na tak samo niskim poziomie.

 

Lepiej mieć lepsze słuchawki, niż super kartę dźwiękową.

Myślę, że jednak gorzej będzie przy dobrej karcie i kiepskich słuchawkach, niż odwrotnie (jeśli chodzi o muzykę, bo w grach to chyba wszystko jedno).

Link to post
Share on other sites

Fatal1ty Creative tez mam - bass nawet nawet, za taka kase to wg mnie lepiej gra niz nie jedno 2,1 - ale nie mozna w sumie porownywac zestawu do sluchawek.

Ja mam integre i w sumie nie narzekam - tyle ze kabelki w sluchawkach juz wymienilem bo stare "zerwalem"

Link to post
Share on other sites

dzięki za pomoc ale w najbliższej przyszłości będę kupował jedynie słuchawki ( te które mam teraz Od A4Tech mają bardzo słabą budowę ( kosztowały 35 zł ) lata mikrofon i jedna gałka odleciała - musiałem kleić kropelką :)

 

Polecacie jakieś solidne słuchawki ?

http://allegro.pl/item1154844022_dla_gr ... lepow.html

 

te są dobre tylko drogie ( ja bym chciał do setki )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...