Skocz do zawartości

Jaki producent daje najlepszą możliwość Oc.


Recommended Posts

Hey,

Mam pytanie za niedługi czas chcę kupić kartę graficzną Gtx 760.

Chodzi głównie o to iż nie mam dużego budżetu bo zaledwie 900 zł a chciałbym się pobawić w najnowszego wiedźmina na najwyższych i tak samo z Assasinem.

Jeszcze jedną ważna kwestią, a nawet najważniejszą jest to iż chciałbym zrobić Oc tej karty.

I teraz nasuwa się pytanie jaki producent pozwoli mi utrzymać sensowne temp. 

Myślałem nad Asusem ponieważ ta firma po prostu do mnie przemawia, ale chłodzenie Gigusia jest większe i nie wiem czy bardziej efektywne od konkurenta.

Proszę o pomoc!

Dziękuję Jan.

Link to post
Share on other sites

Hmm... Myślałem nad ją Ale radeony mi nie przypadają i jest mały minus chciałbym w karcie mieć physics dlatego nie zdecydowałem się na R9 280.

Oglądając wiele filmów na temat wiedźmina i innych niedługo nadchodzących tytułów była mowa iż silniki graficzne były robione pod Nvidie...

Link to post
Share on other sites
Czyli nie odczuję różnicy wyglądu graficznego w tych tytułach?

 

 

Różnica jest widoczna gołym okiem. Zdecydowanie ją odczujesz (w każdym razie ja odczuwam). Wiedźmin 3 będzie korzystał (niestety) z tej technologii. Co prawda jest to głupi bajer (choć dla mnie istotny) bo fizyka mogłaby być liczona na procesorze, ale dzięki konsolom wszystko idzie na grafę.

Krótki filmik o tym (sam stwierdź czy widzisz różnicę): 

Wydaje mi się jednak, że aby pograć w wiedźmina 3 na ultra z physix będzie potrzebna karta o wydajności rzędu GTX'a 780. Sam miałem już kupować R9 280x / R9 290, jednak kiedy dowiedziałem się o tym, że dziki gon wykorzysta physix stwierdziłem, że zaoszczędzę trochę więcej kasy i kupię maxwella 870/880 który wyjdzie (prawdopodobnie...) pod koniec roku. Sam aktualnie używam GTX 460, którego taktowanie rdzenia muszę obniżać z powodu braku stabilności na domyślnych ustawieniach, ale.... czekam ciepliwie.

Edytowane przez RaV1298
Link to post
Share on other sites

Z tym,że Hawki i Lightningi są selekcjonowane i układy,które nie wyrabiają pewnej normy sprzedaje się w wersjach LE.

Duża część Hawków 760 idzie na ponad 1200 MHz na rdzeniu :)

Edytowane przez GRAABI
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...