Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!!!

 

Mam płytę,procesor,ram czy opłaca się wydać kasę na resztę podzespołów by pograć w gry takie jak:

BF3,Call of Duty,GTA IV,ARMA II + MOD DayZ.

 

Mobo: Gigabyte GA-M52L-S3

CPU: AMD Athlon 64 X2 5000+

Ram: Samsung DDRII-533

Jaka cena by była tego.

Karta jak MAX z tym CPU...itd

Link to post
Share on other sites

Ile masz tego ramu ? Jaki zasilacz ? Ja proponuje tu używanego HD5770, oczywiście szukaj aukcji gdzie jest poniżej 180 zł, bo za powyżej 200 zł zaczynają się już HD58xx. Niżej masz HD4870, z tym że ta więcej prądu bierze niż hd5770, możesz jeszcze brać HD4850 który jest w okolicach 100 zł.

Edytowane przez Łukasz_966
Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie, z kartą pokroju HD5770 ma sens, lepiej mieć coś takiego  niż jeszcze coś starszego.

 

Czytam i nie wierzę...

 

AMD Athlon 64 X2 to procesory, które ledwo sobie radzą z kamerkami internetowymi 720p albo z najnowszymi wersjami przeglądarek, a co dopiero mają odpalić grę pokroju BF3? Do tego procesora nie ma sensu nic dokładać bo to mija się z celem, lepiej już zacząć zbierać odpowiednią kwotę na nową platformę, niż wydawać (właściwie to marnować) pieniądze na coś, co nie przyniesie ŻADNYCH rezultatów.

Link to post
Share on other sites

Tak i nie. Phenom x4 ciagnie leciutko Battlefield bad company 2 i cs go, pewnie jakbym mial lepsza grafe to i pogralbym plynnie na medium w bf3. Moja inwestycja 200 zl w phenoma i 200 zl w hd 5770 byla dobra. Jakbym mial wiecej to bym sie nie wahal tylko kupil mobo i cpu. To co piszesz o kamerkach i przegladarkach to jakies bzdury wyssane z palca.

Link to post
Share on other sites

AMD Athlon 64 X2 5000+  i do tego 2 GB RAM ? ee przestań na tym chciałbyś pograć w BF3 GTA IV ? nie ma szans. Ogólnie  odpuśc sobie reanimację tego sprzętu, chyba że dla mamy taty brata siostry pod internet ;) bo do gier (dzisiejszych)  nie bedzie nadawał.

Link to post
Share on other sites

bf3 single (low 25-30 kl/s) https://www.youtube.com/watch?v=Vx3VYEf5jEM

CoDy to na byle kalkulatorze chodzą , reszta już cepa wymaga porządnego, z tych gier, co autorze podałeś

Mój znajomy ma x2 4400+ i hd5670 i ograł takie gry jak Crysis 3 czy Sleeping Dogs, tylko , że mu nie przeszkadza jak ma 20-25 klatek no i nie gra na multi, a to jest przy takim słabszym procesorze zasadnicza różnica

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...