Skocz do zawartości

Komputer do streamowania, grania do +/- 3000zł


Recommended Posts

Witam, chciałbym prosić o "zbudowanie" maszyny, na której będę mógł streamować gry, oraz bawić się nowymi produkcjami (głównie o Wiedźmina chodzi :)) w dobrej jakości.

 

  • Zastosowanie komputera : Gry, stream
  • Maksymalna kwota : max 3500zł
  • Których części potrzebuję : wszystkich
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: 1920x1080 http://www.benq.ca/product/monitor/gw2250/
  • Specjalne wymagania : Może komputer zbudowany na jakiejś I7 ? Karta graficzna nie powinna być Radeonem, mam do nich uraz.
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : nic
  • Własna propozycja zestawu : brak :c
  • Inne : Komputer na 2014 rok

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Intel Core i5-4670 LGA1150 BOX

MSI B85-G43 Intel B85 LGA1150 BOX

Crucial DDR3 8GB (2x4GB) 1600MHz Ballistix Sport CL9

MSI GeForce GTX770 2GB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-Express (ver. OC)

Thermaltake Smart SE Modular 630W

Western Digital Caviar Blue 1TB SATA3 (WD10EZEX)

Zalman Z3 Plus czarna

 

Wychodzi 3127zł:

 

- Wydajna i5 bez K (bez możliwości podkręcania, skoro nie preferujesz - warto przemyśleć jeżeli jednak nie weźmiesz i7)

- Dobra płyta główna

- Sprawdzone pamięci

- Przewiewna  obudowa i mocny zasilacz

- Karta graficzna z dobrym chłodzeniem

 

Procesor możesz zamienić na i7 4770 dokładając tym samym do 3500. Wziąłem cenę z opisu tematu.

Edytowane przez Sincerite
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@UP

 

i5 4690 jest w tej samej cenie co i5 4670, więc nie widzę sensu jego polecania. W zestawie za 3500 Z3 już kłuje w oczy, przydałoby się coś jak Z9/Gelid DF/Core 3000. W podobnej cenie PSU jest G550M, lepsza konstrukcja oparta o przetwornicę DC-DC.

Edytowane przez Sir Kafarus
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jesteś pewien że chcesz nVidia? Powiem Ci że gdybyś wziął np:

 

http://allegro.pl/karta-graficzna-msi-radeon-r9-280x-twin-frozr-i4340888393.html

 

to jest wydajność GTX770, zaoszczędziłbyś sporo kasy, i wtedy dorzuciłbyś sobie właśne to np do tego tunera :>

 

Sam miałem osobiście awersję do radeonów, ale dałem im drugą szansę, kupiłem R9 290 TRI-X i jestem mega zadowolony.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Trudne pytanie, bo naprawdę - kilka razy zawiodłem się na Radeonach, przemyślę jeszcze sprawę. Jeśli bym się zdecydował, to polecasz właśnie tego - R9 280X, tak ? Resztę kasy mógłbym na jakąś kartę dźwiękową dać, to jest pomysł... dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...