Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Was odrazu przejdę do rzeczy. Posiadam 2000zł z mozliwą dopłatą 150zł. Preferuję morele.net ;) A więc tak chciałbym komputer do gier za tą sumkę znalazłem takie zestawy: http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_polecane_zestawy_komputerowe_na_czerwiec_2014?page=0,7

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_polecane_zestawy_komputerowe_na_czerwiec_2014?page=0,8

Za ewentualną reklamę przepraszam, ale bardzo mi zależy na tym kompie. Co do wymagań np. cichy ,mały itp. to nie mam takich :P NIE BĘDĘ pokręcał procka. Proszę o wasze opinie co wybrać i co ewentualnie zmienić w zestawie ;p DZIĘKI

Link to post
Share on other sites

Te zestawy są nic nie warte. Uzupełnij wzór, proszę:

 

  • Zastosowanie komputera: (gry, biuro, photoshop, obróbka wideo, itp.),
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: (najlepiej w złotówkach)
  • Których części potrzebujesz?: (zestaw z monitorem, peryferiami czy sama "buda" itp.)
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? (overclocking)
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?:
  • Specjalne wymagania: (cichy zestaw, mała obudowa, chłodzenie wodne, multi-gpu itp.)
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? (często można oszczędzić trochę pieniędzy na obudowie czy dysku, nie zapomnij podać dokładnego modelu)
  • Własna propozycja zestawu: (jeśli jej nie posiadasz, pole pozostaw puste)
  • Inne: (wszelkie pytania, które Cię dręczą)
Link to post
Share on other sites
  • Zastosowanie komputera: gry,praca,dom
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2100zł
  • Których części potrzebujesz?: buda
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? nie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: będę zmieniał
  • Specjalne wymagania: brak
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? myszka ,klawiatura, słuchawki itp.
  • Własna propozycja zestawu: up
  • Inne: jak najszybciej ;)

Tak wiem ,że nie mają obudowę ,ponieważ muszę dokupić (dorzucić do zestawu) WINDOWSA 7 mam ;)

Edytowane przez Labeli
Link to post
Share on other sites

Tak posiadam pieniądze na monitor. Potrzebuję po prostu budę do gier za 2000zł.

Panowie gdybyście byli tak mili to złóżcie mi takiego kompa na morelach w jakis koszyk i mi go wyślijcie. Komputer do gier za 2000zł. SAMA BUDA ! Najlepiej ,żeby komputer miał windows'a 7 ;)

Edytowane przez Labeli
Link to post
Share on other sites

A szkoda, więc taki ZESTAW:

 

+mocne 4 rdzenie Intela, z możliwością OC w przyszłości jeśli odczułbyś brak mocy

+ solidna płyta główna

+ 4GB RAMu o standardowych parametrach

+ szybki i niezawodny HDD

+ dobra karta graficzna, po OC na poziomie R9 270X

+ dobry elektrycznie zasilacz, z dużą sprawnością

+ porządna i przewiewna obudowa

 

:>

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...