Skocz do zawartości

Zestaw do gier 3000zł .


Recommended Posts

Zastanawiam sie nad zlozeniem nowego komputera .

 

Przeznaczenie - ma służyć do gry w najnowsze tytuły przez dość przyzwoity czas :menda:

Czasem też do obejrzenia filmów w FullHD.

Przejrzałem wiele tematów , które pasowały do mojego problemu , ale jakośnie moge

tego wszystkiego posklejać ;/

 

-Skrzynka i caly srodek :wariat:

-Monitor , myszka jest .

 

Gównie zależy mi na grze przy wysokich detalach :D

Jestem bardzo przywiazany do pc platformy , ale też zaczolem zastanawiac sie czy nie lepiej kupić PS3 :D , ale sadze ze to nie jest dobry pomysl .

Mysle , że pieniązki na upgrade za jakiś czas napewno beda , a wole pozbierac kase i w przyszlości wyposażyc sie rowniez w ps4 .

 

 

1. Czy uda się coć konkretnego w takiej cenie złożyć , co posłuży na jakis czas + ewentualnie OC w przyszlosci , jakies drobne wymiany ?

 

Kazda pomoc mile widziana :P

Pozdrawiam .

 

PS. moga byc drobne wykroczenia poza budżet .

Link to post
Share on other sites

Można by wziaść jakąś tańsza bude i w ten sposób dołozyć do mobasa

 

Popieram. :)

Wiem że płyta tak naprawdę nic nie daje ale średnio mi sie widzi mobo za 200 do karty za 1100 :] Przynajmniej ja bym tak nie zrobił.

Co do płyty to mam Asusa Evo i mogę go polecić choć ten ASR też jest fajny. Proponowałbym dać Gladiusa 600 (100zł oszczędność w stosunku do Cm690) i te 100zł dołożyć do którejś z tych bwóch płyt

Link to post
Share on other sites

Zdecydowałem się , na zestaw który polecił severn.

Jedyne co zmienię to mobosa na - Asrock EXTREME3 AMD 870 Socket AM3 , ten asus jakoś do mnie nie przemawia .

 

I jeszcze jedno , czy nie ma ciekawszej obudowy w niższej cenie :] ?

Link to post
Share on other sites

Asus ma lepszą sekcję zasilania, co może być pomocne podczas OC, a właściwie jest. Jedyną zaletą ASRocka jest nowszy chipset z obsługą USB 3.0...masz kilka urządzeń w standardzie USB 3.0? Hmmm wątpię, wiec z zakupem tego bajeru wstrzymałbym się do 2011 roku, a teraz wziął sprawniejszą płytę.

Link to post
Share on other sites

Tak, wiem, miałem ASRock'a na 780GX i był bardzo stabilny oraz dobry do OC, jednak w tym wypadku wybrałbym zdecydowanie ASUS'a. Sam obecnie wybierałem dokładnie między tymi dwoma płytami głównymi. Ostatecznie ASRock jest dobrą, solidną płytą.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...