Skocz do zawartości

Recommended Posts

Brand to nie problem, ściągasz oficjalną wersje systemu od SONY i instalujesz przez FlashTool i masz gwarancję a brandu nie ma :-)

Tylko telefon na oryginalnym sofcie ma gwarancje.

Nie ciśnij kitu ludziom że jak sobie zainstalują inne oprogramowanie przez FlashTool i inne wynalazki to zostanie im gwarancja bo tak nie jest.

 

Czasem łącznie z brandem Orange idzie także logo które fajne nie jest i przy ew. odsprzedaży obniży wartość i to nawet o 10%.

Co do lagów - raczej nie wpływa to na działanie oprócz loga przy włączaniu telefonu(trochę to wydłuża) i mnóstwa śmieciowych apek któe zajmują tylko pamięć i często RAM choć w śladowych wartościach.

 

Play na początku w ogóle nie brandował Z2 dopiero teraz to robi, także mimo że tel. z Play to bez brandu - nie zdążyli go po prostu nanieść.

Jakbyś był ze śląska to miałbym oryginalną i pewną sztukę Z2 ale z tego co wiem tylko odbiór osobisty a cena podobna.

Link to post
Share on other sites

siema dzisaj mi przysłali telefon i nie wiem czy go odpakowac czy nie . a czy te aplikacje da sie odinstalowac i w ogóle oczyscic system z orange . i czy odczuje jakoś ten brand 

...

 

Nie da się odinstalować.

 

ROBI72

Tak ale jeśli pójdzie z gwarancją to KAŻDE SZPERANIE w sofcie wykryją i z gwarancji nici.

Tym bardziej jak będziesz chciał odnieść telefon do orange - tam Ci go nie przyjmą a jak przyjmą i się okaże że było coś robione - to jeszcze 159zł kosztuje wysłanie sprzętu przerobionego - np. ze zmienionym softem które umarło etc.

Troszkęw tym siedzę akurat i mam wiarygodne źródła od znajomych z serwisu i wiem jak z tym postępują.

Po prostu jakie by nie było oprogramowanie takie ma zostać - choć i zdarza się że jakiś dobry technik do którego dojdzie sprzęt a zobaczy że np. soft jest niezasyfiony brandem a być powinien to naprawi...ale z 2 strony woli się tego nie tykać - a dostać zapłacone extra ~80zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...