Skocz do zawartości

Monitor 24" do 850zł +/-


Recommended Posts

W związku iż kupuję nowy komputer potrzebuję nowiutkiego monitora trzeba w końcu skończyć romans z  TN'ką LG 17" ;) więc myślę nadal nad Dell'em P2414h lecz obawiam się tego lewego rogu na dole to podświetlenie trochę mnie odrzuca...Więc chciałem się dowiedzieć od was specjaliści czy jestem skazany na podświetlający róg na dole :) czy może jest jakaś alternatywa w podobnej cenie.

Monitor będzie używany głównie do internetu filmów grafiki (poziom przeciętny ;)) gier typu BF3 COD itd.

Więc jak pomożecie mi wybrać fajny monitorek ? :)

Link to post
Share on other sites

 

 

lecz obawiam się tego lewego rogu na dole
 

 

Możesz rozwinąć tą myśl? Jeśli chodzi o backlight bleed, to jest to przypadłość losowa i dotyczy każdego monitora IPS. Występuje tak samo często w rogach, przy krawędziach, nawet na środku ekranu - kwestia losowa.

Link to post
Share on other sites

Sprawdź ten. iiyama x2483hsu oczywiście ode mnie - http://kw.pl/szukaj.php?cat=&save=true&s=IIYAMA+24+LED+Prolite+X2483HSU+B1

 

Zamiast ryzykować backlight bleeding czy ips glow można zwyczajnie postawić na inną matrycę :P . W tym wypadku to AMVA+. Polecam. Dodatkowo monitor posiada flicker free (http://www.tftcentral.co.uk/articles/flicker_free_database.htm), a sklep agito podrzuca dobre gratisy (z linku wyżej, można wybrać ;) ).

 

Opis monitora na morele:

http://www.morele.net/monitor-led-iiyama-x2483hsu-b1-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-593921/

 

Pozdrawiam.

p.s: Dell p2414h/u2414h ssie

Link to post
Share on other sites

W związku iż kupuję nowy komputer potrzebuję nowiutkiego monitora trzeba w końcu skończyć romans z  TN'ką LG 17" ;) więc myślę nadal nad Dell'em P2414h lecz obawiam się tego lewego rogu na dole to podświetlenie trochę mnie odrzuca...Więc chciałem się dowiedzieć od was specjaliści czy jestem skazany na podświetlający róg na dole :) czy może jest jakaś alternatywa w podobnej cenie.

Monitor będzie używany głównie do internetu filmów grafiki (poziom przeciętny ;)) gier typu BF3 COD itd.

Więc jak pomożecie mi wybrać fajny monitorek ? :)

 

Dell U2414h nadaje się do gier ale ma straszny bleeding. AMVA Ci nie polecam jak siedziałeś na TN'ce wcześniej... bo smużenie Cię dobije :E Zostaje TN.... myślę, że najlepsza opcja to RL2455HM na obecną chwilę :) I nawet trochę zaoszczędzisz :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Jednak X/B2483HSU wyraźnie smuży?

Niestety tak..

Mi to znacznie nie przeszkadza.. ale każdy przeciętny gracz będzie zniesmaczony. Nie zwracałam na to uwagi nawet, puki drachen o tym nie napisał. Teraz zaczęło mi się to rzucać w oczy :roll:  . Bierz RL2455HM..

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niestety tak..

Mi to znacznie nie przeszkadza.. ale każdy przeciętny gracz będzie zniesmaczony. Nie zwracałam na to uwagi nawet, puki drachen o tym nie napisał. Teraz zaczęło mi się to rzucać w oczy :roll:  .

 

Miałem to samo z BENQ na AMVA+.

Jak naczytałem się o smużeniu to gra w BF4 stała się straszną katorgą.  :menda:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...