Skocz do zawartości

Zawieszanie się gier, crash sterownika


Recommended Posts

Witajcie.

Mam problem, dość złożony. Mianowicie podczas grania wysypuje mi się sterownik od grafiki, do tego czasami pojawia się błąd directx "DirectxFunction"Get Device Removed Reason".

Pasta zmieniona, temperatury jak najbardziej w porządku. Konfig w sygnie.

Stery od grafy 14.1, os- W7 x64. Problem występuje w zasadzie każdej grze- cod4, wot, skyrim, bf3, hitman absolution. najczęściej jest tak, że pojawi się krótko po rozpoczęciu rozgrywki a gdy uruchomię ponownie grę (konieczne jest zamknięcie procesu) to jest lepiej i można grac normalnie.

Dodam, że problem występował także na starym konfigu- sxs2, x1950 pro.

Tutaj info z ccc:

Wersja pakietu sterowników 14.10.1006-140417a-171099C
Wersja programu Catalyst 14.4
Dostawca Advanced Micro Devices, Inc.
Wersja sterownika 2D 8.01.01.1390
Ścieżka pliku sterownika 2D /REGISTRY/MACHINE/SYSTEM/ControlSet001/Control/CLASS/{4D36E968-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}/0000
Wersja biblioteki Direct3D 9.14.10.01029
OpenGL - wersja 6.14.10.12874
AMD Catalyst Control Center Wersja 2014.0417.2226.38446
Wersja sterownika dźwięku AMD 7.12.0.7718

 

 

 

Naturalnie wkurza mnie to niemiłosiernie bo o ile w singlu wczytam save o tyle w przypadku np wot gdy wracam do gry to jedyne co pozostaje mi oglądać to wrak mojego czołgu.

Help!

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

moim zdaniem powinieneś poszukać starszych sterowników i je zainstalować (tylko KONIECZNIE DOKŁADNIE odinstaluj stare sterowniki potem restart systemu i dopiero wtedy instaluj - jak nie pomoże to IMO reinstall systemu

 

EDIT - w twojej sygnie nie ma podanego sprzętu - musiałem na profilu sprawdzić

Edytowane przez crossek
Link to post
Share on other sites

ja Ci powiem że na starszych sterownikach do AMD tego nie miałem, kiedy zainstalowałem 14.1 grając w moh warfighter temperatura gry dochodzi do ok 72 stopni i to samo pokazuje, a w bf4 dochodzi do ok 69 i nic wszystko działa, może temperatury masz duże czy coś albo karta uszkodzona bo powiem Ci że miałem tak rok temu podczas grania w bf3 kiedy temp ledwo wzrastała do 60 stopni i był crash... oddałem i wszystko teraz działa choć w moh na ponad 70 stopniach tez wywala ale gram z vsync

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...