Skocz do zawartości

660 ti? Nie sądzę!


Recommended Posts

Gość Niuniek7

 

 

Te karty na taniozchin.pl kosztują mniej jak 100 zł

Ja w sklepie to widziałem jej jakiś czas temu za ok 450zł i było to z 50% wiecej jak odpowiednik .

Tylko nie pamietam czy to było GTX 660Ti czy 680 :P

Link to post
Share on other sites

Chyba wygraliśmy bo pojawiła się nowa aukcja i ponownie została zgłoszona tym razem z lepszym skutkiem:

 

Witam ponownie.

Dziękuję za zgłoszenie. Aukcję usunąłem i wysłałem ultimatum.

Kolejne jej wystawienie skutkować będzie blokadą sprzedaży.

Pozdrawiam,

 

Aukcja z podrobionym Asusem też poleciała do kosza  :) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oj, oj oj dlaczego ? Chlip a chcialem zobaczyc jakie super-duper 680ti, 770 i pochodne moglem nabyc za pol ceny. Ogolnie te karty sa juz od jakiego czasu pamietam, ze co generacje dodaja chinczycy tylko nr odp generacji, tak bylo gtx570/580 itp. A zaczynali od normlanej sprzedazy jako gtsy250 i 9800gt/ge

Link to post
Share on other sites

Jakby to była jakaś autorska podróbka, to może miałoby to jeszcze jakiś sens, ale to są stare modele NV ze zmienioną nazwą w biosie :/

Ciekaw jestem dlaczego zmieniają nazwy starym syfom, skoro sami produkują nowe karty dla NV, to mogliby je równie dobrze po cichu opychać za plecami NV z własnym chłodzeniem.

Link to post
Share on other sites

Jakby to była jakaś autorska podróbka, to może miałoby to jeszcze jakiś sens, ale to są stare modele NV ze zmienioną nazwą w biosie :/

Ciekaw jestem dlaczego zmieniają nazwy starym syfom, skoro sami produkują nowe karty dla NV, to mogliby je równie dobrze po cichu opychać za plecami NV z własnym chłodzeniem.

???

 

To są referencyjne PCB a nie ich produkcja :D

to znajzwyklejszy wałek :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość DANNY__79
Bo jeżeli to jest prawda, to biorę od razu :D

 

Hmmmm, na pewno karta na rynek azjatycki. Wygląda bardzo solidnie i zapewne też tak działa.

 

 

E:

Zastanawiałeś się nad ewentualną gwarancją dla tego sprzętu, ..., cłem?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

 

Dowiesz się po kupnie, jak(jeśli) dojdzie. Na aliexpress masz niby coś podobnego do programu ochrony kupujących znany z allegro. Ciekawe czemu amd nie podrabiają.

 

Jak nie podrabiają jak podrabiają

 

 http://www.aliexpress.com/item/PowerColor-AMD-Radeon-HD8760-2GB-DDR5-DVI-HDMI-2x-mini-DisplayPort-pci-e-For-HP/1465792372.html

 

Tu masz deskopowego radzia 8760 :D to ten następca R9 280x co ma wyjść sierpniu :D A tak z ciekawości, były kiedyś modele xx60? xx30 xx50 xx70 xx90 to na pewno ale xx60 to dla mnie jakiś nowy twór.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...