Skocz do zawartości

Propozycje testów


Recommended Posts

Kogo obchodzi ich urlop, mnie na pewno nie. Zresztą widać jak redaktorzy naczelni umieją dbać o kadrę, gdzie połowa albo sama odeszła, albo została zwolniona z posady. Mnie jako czytelnika, nie obchodzą ich zmiany kadrowe i urlopy, powinni to maskować i pracować przy serwisie jak gdyby nic. Priorytetem powinno być utrzymanie dotychczasowego poziomu, a nie marudzenie i zwalania na wszystkich winny.

Link to post
Share on other sites

No ale Grzegorz tylko wyjaśnił dlaczego chwilowo efektywność spadła, a Ty szukasz dziury w całym, piszesz, że redaktorzy nie mogą wyjechać na urlop, ani zmienić pracy :rudolph:

 

Wybacz, ale jeśli dalej masz zamiar pisać jaki to naczelny jest be, bo pozwala redaktorom wyjechać na urlop oraz zwiększa grono redaktorów, to idź to robić na swoich dwóch portalach :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Za młody jesteś by zrozumieć pracę, pewnie żadnej jeszcze poważnej w życiu nie miałeś. Za dużo ostatnio pracuję, by myśleć jak 14-15 latek, który nigdy w życiu nie harował ciężko na swoją złotówkę.

 

Codzienna dawka newsów i co 1-2 dni nowe artykuły to dla Ciebie mało?

I tylko o to myślisz, że mi chodzi. Chodzi mi głównie o wasze durne i dziecinne tłumaczenia.
Link to post
Share on other sites

Za dużo ostatnio pracuję, by myśleć jak 14-15 latek

Ojjj... jakiś Ty biedny, musisz pracować, dużo pracować :P I jeszcze do mojego nędznego poziomu się nie możesz zniżyć... oj jaka szkoda, jak mi przykro, jak mi Ciebie żal :rudolph::wariat::rudolph:

 

który nigdy w życiu nie harował ciężko na swoją złotówkę

Nie no, przecież każdy 14-15 latek jest górnikiem z 10 stażem :hahaha:
Link to post
Share on other sites

Kiziea...

Grzegorz Kubera, dziecinne tłumaczenie jeśli ktoś się czegoś podejmuje, w tym wypadku prowadzenie poważnego portalu o sprzęcie komputerowym, to nie powinien się zasłaniać wakacjami czy innymi sprawami. Praca to praca, a sprawy rodzinne i osobiste w takim wypadku zostawia się przed drzwiami pracy. Nigdy nie miesza się tych dwóch spraw. Ja chodź miałbym problemy w domu czy gdzieś, to pracy nigdy nie oleję czy nie będę jej gorzej wykonywał niż wcześniej. Więc takie tłumaczenie są nie na miejscu.

Ależ ja się nie zasłaniam wakacjami czy "innymi sprawami". Jak trafnie zauważył Wojtek_K, bierzesz to wszystko zbyt poważnie. Doskonale wiem czym jest praca i dziękuję za ukierunkowanie, niemniej naprawdę dajemy sobie radę. Napisałem tylko aby nie martwić się na zapas.

Nikt też nie zwalnia połowy redakcji, ani nie odeszła sama. :rudolph:

 

Poza tym proponuję troszkę wyluzować i nie obrażać pozostałych.

Link to post
Share on other sites

Kolego Kiziea :rudolph: jeśli nasza praca się Tobie nie podoba, masz zastrzeżenia, to nikt Cię tu siłą u nas nie trzyma. Grzecznie, kulturalnie odpowiadam: idź sobie narzekać w swoim serwisie, na swoją redakcję, na swoich ludzi i swoje Forum.

Skoro tak Cię tu wszystko u nas drażni, po co masz się biedaku męczyć.

Jako redakcja i firma dajemy rady w takim stopniu w jakim możemy i naprawdę nie potrzebujemy tu kogoś kto będzie nas irytować i jeszcze podjudzać czytelników.

 

Dlatego grzecznie proszę, jako redaktor naczelny: albo czytaj, używaj tego co oferujemy w takiej formie jaka jest i przestań narzekać, albo daj nam i sobie spokój.

Link to post
Share on other sites

od dluzszego czasu kibicuje redakcji benchmark i lubie ten serwis. po zapoznaniu sie z tym watkiem moge jedynie stwierdzic, ze Wojtek Kiełt napisał ci grzecznie, ze mozesz sobie narzekac na swoich ludzi i swoje forum. ja na jego miejscu bym ci powiedzial bardziej dosadnie: kim ty k... jestes, zeby czegokolwiek WYMAGAC od redaktorow prowadzacych ten serwis? Sorry kolezko, ale nie jestes ich pracodawca i swoje wymagania mozesz jak najbardziej okazywac na swoim serwisie (ktory swoja droga jest cieniutki - pewnie przez twoje wysokie wymagania i traktowanie ludzi jak niewolnikow), a tutaj sie odpiernicz od redakcji i zdaj sobie sprawe, ze jestes czytelnikiem - odbiorca, a nie pracodawca.

 

na serio nie wiem jak mozna zachowywac sie tak jak ty - myslisz ze jestes pepkiem swiata? chlopie, dla mnie jestes co najwyzej looserem numerem jeden i mam gleboko w powazaniu twoj serwis i twoje wymagania do ludzi. ode mnie mozesz wymagac co najwyzej tego zebym nie wszedl na twoje forum i tam nie zaczal narzekac jak za******y masz serwis. o, sorry, to nawet nie ma sensu, bo na twoim forum jest az "218" zarejestrowanych userow, wiec nawet nikt nie przeczyta moich narzekan.

 

//Nie obrażaj innych użytkowników forum

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...