Skocz do zawartości

Playstation 3 - kilka pytań przed zakupem


Recommended Posts

Witam,od 2 lat posiadam xboxa 360 slim i teraz chce go zamienić na playstation 3.Interesuje mnie konsola używana w wersji super slim,Jak uważacie lepiej zakupić wersje 12 gb ssd i dokupić dysk 500gb czy od razu kupić wersje 500gb,czy te dodatkowe 12 gb ssd wpływa na szybkość pracy konsoli?

 Czy ps3 jest mocniejsze/wydajniejsze od xboxa 360?Czy moje konto EA sport w fife 14 na xboxie da się przenieść do fify na ps3? Czy Playstation network dorównuje xbox live,czy da się na nim prowadzić rozmowy głosowe ze znajomymi? Czy pad od ps3 jest naprawdę dużo gorszy od tego z xboxa? Rozważam też zakup Playstation move,czy jest ono lepsze od kinecta,jakie są wasze wrażenia z użytkowania,jakie gry na ps move polecacie?Jakie gry polecacie na ps3 (nie muszą to być exclusivy ale też gry w które warto zagrać)?Na xboxie najlepszym exclusivem dla mnie była Forza motorsport,czy są jakieś gry wyścigowe na ps3 które mogłyby ją zastąpić?Czy jest jakieś dodatkowe wyposażenie które polecalibyście dokupić do ps3?Przepraszam że tego aż tyle ale są to dla mnie bardzo ważne pytania,z góry dzięki za wszelką pomoc.

Link to post
Share on other sites

Kup od razu 500GB.

Obie konsole są raczej na równym poziomie.

Konta z Fify nie przeniesiesz.

Playstation Network jest darmowe, z kolegami nie pogadasz, tylko w grach (nie ma cross-game chatu).

Ja osobiście pad od ps3 uważam za lepszy, ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia.

Jedyna gra na PS Move, która wciągnęła mnie na dłużej to Dance Star Party.

Z gier polecę ci serie Uncharted, God of War i Gran Turismo.

Jedyne co polecałbym ci dokupić to jakąś dobrą słuchawkę bluetooth, jeśli dużo grasz na multi.

Edytowane przez aquadigger
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A czy te 12 gb ssd w tej wersji z możliwością zamontowania dysku wpływa na szybkość pracy konsoli lub coś w tym stylu?Czy na pewno nie da się przenieść konta EA sport z xboxa na ps3 bo mój kumpel przeniósł z xboxa na pc i zastanawiam się czy na ps3 też się uda?Co dokładnie muszę kupić żeby mieć pełny zestaw ps move dla 2 osób?

Link to post
Share on other sites

Tu masz flmik ssd vs hdd w ładowaniu gta v http://www.youtube.com/watch?v=Jrcde4hyRY0

Żeby mieć move dla dwóch osób musisz kupić kamerkę i dwa kontrolery (różdżki). Jeśli chcesz grać w boks w dwie osoby, to niestety musisz kupić cztery kontrolery. Da się grać dwoma, ale co to za boks jedną ręką.  %-)

Możesz też kupić sobie navigaton stick, jeżeli planujesz grać w gry, w których jednocześnie chodzi się analogiem.

Edytowane przez aquadigger
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...