Skocz do zawartości

Zasilacz max. 1000W


Recommended Posts

Witam,

 

szukam zasilacza dla siebie od 750 do 1100W. Mogę wydać góra 600zł, najlepiej z min. 3-letnią gwarancją w stanie idealnym. Zasilacz koniecznie modularny, z dobrze układającymi się kablami, cichy.

 

Co polecicie w tej cenie?

Edytowane przez patryk0493
Link to post
Share on other sites

W takim budżecie znajdziesz sporo konstrukcji z wysoką sprawnością i ponad 3-letnią gwarancją. Do wyboru, do koloru:

- Corsair RM 850W 80+ Gold 135mm modular [CP-9020056-EU] - 499zł

- Corsair RM 1000W 80+ Gold 135mm modular [CP-9020062-EU] - 599zł

- Cooler Master Vanquard V850 - 615zł (o ile mnie pamięć nie myli to rebrandowany Seasonic KM3)

- Corsair AX Professional Series 760W 80+ Platinium 120mm modular [CP-9020045-EU] - 630zł - to już klasa wyżej niż poprzednie modele

 

Wszystkie w pełni modularne i z 5-letnią gwarancją producenta. Koledzy z działu pewnie dorzucą inne modele.

 

Napisz do jakiej konfiguracji ten zasilacz. Jeśli do tej z sygnaturki to tam optymalne będzie dobre 650W. A w tym budżecie znalezienie świetnego modelu nie będzie problemem.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ja od siebie polecę w tym budżecie Corsair-y RM. 80+ Gold, modularne i łatwe do układania okablowanie, bodajże 5 lat gw. i cisza.

Porządne zasilacze, miałem RM 750W. Na pierwszy rzut oka widać, że porządna "cegła".

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...