Skocz do zawartości

Telefon uniwersalny do 600zł wytrzymały


Recommended Posts

Witam potrzebuje dobry uniwersalny telefon 

1. Ile masz pieniędzy do przeznaczenia na telefon? 350-600

2. Chcesz komórkę z sklepu internetowego, allegro czy komisu komórkowego? Allegro/sklep 

3. Jakie firmy cię interesują? ,SONY,SAMSUNG,NOKIA

4. Do czego telefon ma być wykorzystywany? - podaj funkcje, na których przede wszystkim Ci zależy.Sms,Rozmowa,Aplikacje dużo pamięć wbudowanej by nie muliło.  Muzyka. Internet ,Zdjecia,gg. Dobre wifi.Dobry ekran by pod słonce widział co na nim jest a nie jak w miniII  nic nie widać i w miarę solidny i wytrzymały pod względem uszkodzen tak jak mini II.Dobry głosnik do rozmów  

5. Ma mieć system operacyjny? Może 

6. Będziesz modyfikował telefon? tak wgrywał inne rom itp -nie

7. Interesują Cię telefony z dotykowymi wyświetlaczami? Jeżeli tak to w jakim przedziale powinna być wielkość wyświetlacza? tak, - około 4 chyba wystarczy 

8. Używany wchodzi w grę, czy może tylko nowe egzemplarze? Nówka

9. Dodatkowe uwagi lub informacje. Byle by wydajniejszy od Samsung Galaxy Mini2 bo po 2 latach mały wyświetlacz  i źle się surfuje po necie mały ekran i troszkę muli. 

Zastanawiam się nad ;

SAMSUNG GALAXY ACE 3-550 (Troszkę gorszy nisz Core i nowszy android tez tym jestem zainteresowany by kupić ) 

SAMSUNG GALAXY ACE 2-430-Słąby mało ramu 

NOKIA LUMIA 520 BLUE-385-mało ramu 

Samsung Galaxy Core-565Zł (zastanawiam sie obecnie nad tym ale czy on bedzie dobry ? )

Samsung Galaxy S III mini-605

SONY XPERIA L-620

Z góry dziekuje za pomóc ja się kompletnie na tym nie znam 

Link to post
Share on other sites

Proponuję Lumię 520 / Lumię 620 / Lumie 630 / Lumię 720 - znaciskiem na L720 - ale może byc problem z nówką.

 

Lumie działają płynnie i szybko, taka L720 działa płynniej niż taki Galaxy S4 - i wiem co piszę  :) bo to z Galaxy S4 przesiadłem sie na Lumię 720 :) Po za tym są bardzo dobrze wykonane, L720 ma tez bardzo dobry aparat ze świetną optyką, długo działa.

 

Jedno jest pewne : w tej cenie żaden telefon z Androidem nie ma najmniejszych szans - jelsi chodzi o płynne dzialanie, wykonanie, wsparcie.

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się nad ta lumia ale który model wybrać proszę was o rade i za ile można je kupić żeby nie przepłacić.Tu ceny podaje jakie znalazłem i nie wiem czy one nie sa  za duże

Lumia 520- Ekran 4 Cena 385

Lumia 625 Ekran 4.7 Cena 600\ 650

Lumia 630 Ekran 4.3 Cena 580

Lumia 720 Ekran 4.30 Cena 780

 

Mam pytanie czy ekran i wykonanie jest dobre i będę wadził wszystko pod słonce  na tych telefonach?

Zastanawiam się nad lumia 520\625\630 bo 720 za droga jest Ktoś może jakoś ocenić te telefony pod zgredem fukjonalnosci 

Ravir dzięki za skierowanie mnie na lumie :)

Link to post
Share on other sites

Niestety lumia 720 jest już na wyczerpaniu i nie można dostać od prywatnych osób. Ceny jakie podałeś są ok ale zawsze warto przejrzeć allegro i może trafi się coś taniej.

W takim przedziale to myślę, że warto się zastanowić nad 625 i 630. Sprzętowo jest to praktycznie to samo. 625 ma większy wyświetlacz, flash aparatu i LTE. 

Link to post
Share on other sites

Tylko na allegro nieraz można podróbkę kupić już się raz nadziałem a to troszkę kosztuje.kosztuje. Więc  wole dać to 20zł w sklepie  co sie znają na tym. I teraz pytanie mam co warto na tym systemie zainstalować bo ja jestem zielony.Tylko Lumia 625 ma coś z ekranem   zastanawiam sie nad lumia 630 dual będzie dobrym wyborem? I jak wyglonda tam gips

Edytowane przez Iwon92
Link to post
Share on other sites

 

 

można podróbkę kupić
Jeśli kupisz od sprawdzonego sprzedawcy lub telefon z umowy abonamentowej to raczej nie są podróbki - Nokia to nie samsung. 

 

co warto na tym systemie zainstalować
Zależy co potrzebujesz. Aplikacje to według uznania.

 

Lumia 625 ma coś z ekranem
Tzn?

 

lumia 630 dual będzie dobrym wyborem?
Jeśli potrzebujesz dual sim to oczywiście.

 

jak wyglonda tam gips
GPS. Jest, działa i szybko łapie fixa. Jeśli chodzi Ci o nawigację to dostajesz darmową nawigację offline.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...