Skocz do zawartości

Recommended Posts

@ up

 

Meant to be "comment" I suppose?

 

Ostatnio rzeczywiście jakaś fala analfabetyzmu wtórnego, boli to trochę, ale z drugiej strony stawia mnie to w lepszej sytuacji w "drobnych sprawach życiowych". :menda:

Napisałem na GG Ram.net.pl :

"Witam.

Chciałbym się dowiedzieć gdzie znikła karta graficzna Gigabyte GeForce GTX460 1GB DDR5/256b D/H PCI-E http://www.ram.net.pl/product_info.php? ... s_id=73898 zamierzałem tą kartę kupić u Państwa tylko czekałem aż jeszcze trochę spadnie cena.

Czy karta pojawi się jeszcze u Państwa w sklepie "

 

ODP:

Ram:

"witam

ceny i asortyment sie codziennie zmienia takze ciezko powiedziec czy znowu poajawi sie w ofercie czy tez nie "

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Model Gigabyta gtx 460 OC 1 GB zasługuje na produkt roku, za 770 zł dostajemy nie dość że genialną karte to jeszcze z 15-20% w OC. szkoda tylko osób co zakupiło z nerwów model 465 ;], bo to różnica jak by przeskoczyć z 55 na 40nm technologie ;]

Link to post
Share on other sites

Model Gigabyta gtx 460 OC 1 GB zasługuje na produkt roku, za 770 zł dostajemy nie dość że genialną karte to jeszcze z 15-20% w OC. szkoda tylko osób co zakupiło z nerwów model 465 ;], bo to różnica jak by przeskoczyć z 55 na 40nm technologie ;]

na du*e nie produkt roku,tak polecacie tego gtx460 jak radeony wcześniej a pozniej płacz,żałuje tylko że sprzedałem gtx285 i kupiłem za 860zł gigabyte 460 :menda: bo super karta ta... nie wprowadzajcie w błąd ludzi bo i ja dałem sie tak nabrać.Ogulnie jestem nie zadowolony z jej wydajnosci,demo super sonic od nvidi leci jak krew z nosa,do tego zaczyna sie tak rozkręcac wentylator,jak bym był nad morzem i temp.nie są wcale niskie,w idle czy w grach względnie ale nie jakoś super.Kolega kupił gtx470 tam gdzie ja i jest średnio zadowolony,chce sprzedać ją i kupić gtx480.Natomiast mój brat który kupił wcześniej gtx480 Palita tu dopiero jest jak powinno.Tak więc bardzo dobrze wypada 480 wręcz super.Dla tego jak ktoś chce kupić 460 i 470 to pisać.Po oc 460 pokazuje różnice w benchmarkach w grach jak było tak jest,no 1-2fps.Za te pieniądze wole kupić gtx275/285 bo jest lepsza od 460 a wykresy sobie można,jak nie będziesz miał jej u siebie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...