Skocz do zawartości

Komputer do 4500 zł do gier, nagrywania letsplay, renderowania ich i livestreaming.


Recommended Posts

-Esc.pl 

Spoiler 

 

Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Promocją na darmową wysyłkę nie dotyczy zamówień z płatnością przy odbiorze. 

Czyli jeśli bym się zdecydował na esc.pl, ale chciał zaplacić przy odbiorze to będę płacił za koszt wysyłki, ale złożą mi za darmo?


W złożenie komputera nie wchodzi instalacja systemu?

Link to post
Share on other sites

 

 

W złożenie komputera nie wchodzi instalacja systemu?

Najlepiej napisz do nich maila, gdyż na stronie piszą, że:

Informujemy, że cena dowolnego zestawu komputerowego równa jest cenie wszystkich komponentów wchodzących w jego skład. Przygotowanie specyfikacji, montaż, konfiguracja oraz instalacja zakupionego wraz z komputerem systemu operacyjnego Microsoft Windows 7 albo Microsoft Windows 8 są bezpłatne.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

A opłaca się bardziej kupić tego xeon, czy podkręcić tą i5 http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=54059 

Nigdy nie podkręcałem komputera i nie wiem jak to się robi, ale to chyba nie jest trudne, więc nie wiem co lepiej zrobić.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sorry, że odświeżam ten temat po takim czasie, ale bylem na wyjeździe i nie miałem dostępu do internetu

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie lepiej będzie podkręcić i5 4670K znacznie powyżej 4.0 GHz. Zyskasz w grach sporo wydajności, niższe spadki fpsów. Przy renderingu tak podkręcony i5 4670K zrówna się praktycznie z stockowym Xeonem. 

 

Oczywiście pod OC CPU musi być odpowiednia płyta główna jak i dodatkowe chłodzenie zamiast boxowego. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...