Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Mam problem z moją myszką. Gdy wykonam gwałtowny ruch w prawą lub lewą stronę kursor leci we wskazanym przeze mnie kierunku czyli prawidłowo i gdy zatrzymuję myszkę on jeszczę leci takim płynnym ruchem i zatrzymuje się przez co utrudnia mi to w granie w gry typu CS. Zauważyłem, że tak samo się dzieje, gdy ruszę myszką normalnie szybkim ruchem na pulpicie. Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

http://cs-guide.net/akceleracja-myszki/  prawdopodobniej to akceleracja myszki , jesli masz dodatkowo DPI w myszce ustaw je sobie na niskie w windows na wyższe lub na odwrót pokombinuj tez w cs , i w windowsie oddzielnie "mouse fix" powinien cie uratowac jest multum tego

Edytowane przez DawidMaster
Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego że ja tym filmiku nie za bardzo widzę w czym problem - robisz ruch w prawo/lewo ale nie dostrzegam tam żadnego poślizgu celownika, chyba że jest tak mało widoczny że nie umiem tego uchwycić. Można w sumie podejrzewać że w myszce za około 10 zł dzieją się takie rzeczy ale najpierw wypadało by się upewnić czy faktycznie zrobiłeś wszystko z tymi ustawieniami, w samych opcjach gry masz wszystko dobrze poustawiane odnośnie myszki. Jeśli zaś problem będzie występował mimo to, to ja bym Ci zaproponował podmienić, pożyczyć inną myszkę i sprawdzić czy zjawisko dalej występuje na innej myszce. Skołuj jakieś dwie myszki od znajomych i sprawdź w grze. Jeśli tylko na Twojej będą takie problemy to wniosek nasuwa się jeden - zainwestuj 50 zł w nową myszkę, najlepiej taką do gier FPS. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...