Skocz do zawartości

Czy karta graficzna osiągnie 100% swoich możliwości ??


Recommended Posts

Witam  

 

Przymierzam si e do kupna karty  graficznej asus  gtx 780 direct cu II  i mam  pytanko  w  tej  kwestii  czy   posiadany prze zemnie   procesor  i5 2500k  nie  będzie spowalniał tej  karty   graficznej ?? i  czy zalicz 500 w  starczy  ??

 

Pozdriawiam

Link to post
Share on other sites

Hmmm, no OC na box-ie plus na zasilaczu 500W biorąc pod uwagę GTX-a 780 to może być zbyt wiele, nawet bez OC ten procesor sobie poradzi z tą kartą chociaż czasem będzie dławił, ale proponowałbym założyć lepszy cooler w pierwszej kolejności i pomyśleć o jakimś zasilaczu mocniejszym, niestety ale taka karta to już ma swoje wymogi 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

yhm a co proponujesz z chodzenia  na  procek   oraz jaki zasilacz??

aaa i  czy jak  ma  płytę  główną  z PCI -e 2.0  a gtx 780 ma  wejście  na 3.0  do  nie będzie ona wolniej   pracowała   bo  z  tego  co  wiem  tylko  to   to  ze będzie pasować   :P  

Link to post
Share on other sites

Więc tak, w miarę tanie chłodzenie ~ 100 zł to Fera 1224 bądź fortis, sam mam fere która skutecznie chłodzi 4670k nawet po OC, więc jest to kompromis cena/wydajność a wiadomo że sandy będzie chłodzniejszy niż haswell, a w miarę tani zasilacz który sobie poradzi z takim zestawem idealnie to http://www.agito.pl/zasilacz-corsair-cx-series-modular-80-plus-bronze-750w-221-679858.html 


co do PCI-e 2.0 to nie ma żadnej różnicy w stosunku do 3.0 noooo tam może jakaś granica pomiarowa, ale śmiało możesz podłączać kartę 


coś się crashuje z forum 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Właśnie pisałem co z tym ale nie wyświetliło nie wiem czemu, coś się pokrzaczyło z forum od tego linku do sklepu bo link zastąpił nawet moją stopke :D nie wiem jakiś bug, ale napisze jeszcze raz, że nie ograniczy nic, to jest pic na wode to 3.0 także śmiało karte wpinaj

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...