Skocz do zawartości

1vs 10 - umawianie się.


Chcecie perki i killstreaki?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie perki i killstreaki?

    • TAK
      6
    • NIE
      9


Recommended Posts

z grzybkiem na avatce :) )

pozdrawiam

 

ale takim atomowym, to nie bylo z podtekstem.

zależy jaki podtekst masz na myśli.....bo właśnie niedomówieniem miało być jaki to grzybek - czyli swego rodzaju podtekst :menda:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

dzieki za gre, zrobil sie maly balagan pod koniec ale 1 mapa byla ok ( no prawie, jedna osoba byla mega i miala thermal do scara [lol] i semtex ). zeratul sie pogniewal i nie zagral - nie ma stingera nie ma gry :menda::)

 

btw. szkoda, ze screenow nie bylo :]

Link to post
Share on other sites

nie ma stingera nie ma gry :):]

robiłeś burdel boś pier :menda: lił, że bez perków, potem żeśta wykminili jakiegoś TDM'a na CB....od razu mówiłem, że CB nie gram....uważasz się za wielkiego pr0, zgodziłeś się na zasady tutaj podane, potem każesz grać na CB, wyśmiewasz innych, że bez Stingera nie chcą grać i wyzywasz od przedszkola jeszcze...nie nazwę tego po imieniu.....

 

@Quanti

bądź tak dobry i edytuj posty :P

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Quanti, gram glownie SD gdzie masz 1 zycie na 1 runde i chcac nie chcac musisz grac z glowa. ginac oslabiasz swoj team.

 

robiłeś burdel boś pier :menda: lił, że bez perków, potem żeśta wykminili jakiegoś TDM'a na CB....od razu mówiłem, że CB nie gram....uważasz się za wielkiego pr0, zgodziłeś się na zasady tutaj podane, potem każesz grać na CB, wyśmiewasz innych, że bez Stingera nie chcą grać i wyzywasz od przedszkola jeszcze...nie nazwę tego po imieniu.....

a ja nazwe - dwucyfrowa liczba IQ w twoim przypadku. przypomnialem tylko, ze gramy na zasadach cb, wszyscy zrozumieli, ty nie! wyszedles pogniewany bo niby nagle cos zmienilismy. :)

Quanti wypisal dokladnie co wolno, czego nie - dal gotowe zasady z esl-a ktore sa takie same jak na cb! my zadnego cb nie gralismy geniuszu bo cb to liga gdzie mecze graja miedzy soba 2 druzyny. ot cala filozofia.

2ga sprawa bylo to, ze mielismy grac o 20. bylo nas 3 raptem, dopiero kolo 21 udalo sie zebrac kilka osob ale jakos twojego mega hosta niestety nie bylo. nie wiem sam jak nam sie udalo bez niego zagrac i to w tyle osob bez lagow! :) ( na 2giej mapie gralismy chyba 5na5 )

my bylismy zbieranina ludzi ktorzy chcieli zagrac miedzy soba. udalo nam sie rozegrac 2 mapy, moze uda sie nastepnym razem rozegrac wiecej, moze inne tryby, zobaczymy. przynajmniej nikt na nikogo sie nie wsciekal w trakcie meczu.

 

 

"ja cb nie gram"

:]:P

 

tej strony co wysłał .daft jakoś nie jestem w stanie rozkmninić (czyt. nie wiem czemu nie chcecie zgodzić się na PP2000; Semtex jestem w stanie jeszcze zrozumieć, ale nie PP2000)

skoro juz poruszylem temat twojej osoby to wyjasnie ci czemu nie mozna uzywac PP2000 jako broni dodatkowej, nie potrafiles sam tego pojac mimo, ze dalem strone z dokladnymi informacjami. PP2000 jest bronia automatyczna z damage podobnym do ACR-a ( bron glowna ), ma 20 naboi w magazynku wiec:

-damage jak w broni glownej

-automat

-duza ilosc naboi ( dodatkowe maja 6, 8 lub 12, wyjatek powiekszone magazynki w M9 i USP )

tyle w temacie.

Link to post
Share on other sites

tak, kilka razy z nami (prze)grali. chyba nawet mili goscie bo po przegranych nie bylo rzucania miesem tylko gratki za zgranie i skilla.

pisze chyba bo nie pamietam, gralismy z wieloma druzynami z polski i czesto albo nam uciekali w trakcie meczu albo zaczynalo sie pyszczenie i wyzywanie od cheaterow bo np. dziecko dostalo skana przez sciane = a to w jego mniemaniu juz wh. ostatnio gralismy pcw na skidrow i kolesie mieli tak obcykane skany, ze ze swojego respa zabili mnie na pace A gdy rozbrajalem bombe :menda: ( to byla ich mapa )

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...