Skocz do zawartości

1vs 10 - umawianie się.


Chcecie perki i killstreaki?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie perki i killstreaki?

    • TAK
      6
    • NIE
      9


Recommended Posts

ja już nie raz to komentowałem - skoro tak to same rzucane noże i będzie najlepiej ....

A najlepiej się plackiem położyć, żeby .daft mógł pokazać jakim jest pro. :D

gwoli ścisłości - to ja napisałem o nożach na rzucanie, więc przy okazji jakbyś poprawił to byłbym wdzięczny :D

co do .daft'a i jego pr0-gamingu - też mam dziwne odczucie, że jest takim pseudo-pr0, aczkolwiek nie miałem z nim nigdy przyjemności grać (nieprzyjemności też :( ), więc tak jak powiadam - to tylko odczucie i proszę aby adresat wypowiedzi natenczas nie brał sobie tego za bardzo do serca.....

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A najlepiej się plackiem położyć, żeby .daft mógł pokazać jakim jest pro. :D

ogarnij sie troche czlowieku bo na tego typu rozmowy nie mam ochoty. nic nie wiesz na temat mojego grania wiec z laski swojej stfu. gram czasem lepiej, czasem gorzej, jak wiekszosc. glownie SD w cod4 i cod6 ( pcw, esl-a i cb ). ostatnio z braku czasu nie gram prawie wcale.

 

wyniki turnieju na modernwar ( nasz pierwszy turniej, poczatki sekcji MW2 ):

http://img694.imageshack.us/img694/5311/tabelaxh.png

 

mi chodzilo o to zeby nie grac byle jak tylko zeby ten mecz mial rece i nogi - dlatego chcialem zeby obowiazywaly zasady esl/cb.

 

tutaj macie dane odnosnie broni:

http://www.swfcabin.com/swf-files/1275223739.swf

mozna zobaczyc czemu dana bron jest zakazana na cb.

Link to post
Share on other sites

ale ludzi grających na cb będzie dwoje, reszta normalni gracze i dlatego trzeba iść na kompromis....nie można przeginać ani w jedną ani w drugą stronę....

większość ludzi, których ja mam skombinować do meczu raczej nie zechce grać na CB....ale Wam (Tobie .daft i Quantiemu) powinno wystarczyć, że nie ma większości broni i w dodatku n00Bowskich tub / G18 etc.

ja się zgadzam na takie warunki jak postawił z broniami Quanti....jeden wyjątek - jeśli będą killstreaki ma być dozwolony Stinger na przybocznej, albo mnie w tej w grze nie zobaczycie :!:

tej strony co wysłał .daft jakoś nie jestem w stanie rozkmninić (czyt. nie wiem czemu nie chcecie zgodzić się na PP2000; Semtex jestem w stanie jeszcze zrozumieć, ale nie PP2000)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ogarnij sie troche czlowieku bo na tego typu rozmowy nie mam ochoty. nic nie wiesz na temat mojego grania wiec z laski swojej stfu. gram czasem lepiej, czasem gorzej, jak wiekszosc. glownie SD w cod4 i cod6 ( pcw, esl-a i cb ). ostatnio z braku czasu nie gram prawie wcale.

A mnie to nic nie obchodzi, jak Ty grasz. Masz 28 lat, a przejmujesz się jakąś grą. :D Robisz z siebie wielkiego pro, bo Ty grasz cb i esl - no i co z tego? A ja nie gram, i co? To nie jest żaden mecz ligowy, tylko zwykła gra dla przyjemności, więc nie wiem, po co ta napinka i jakieś dziwne zakazy.

Link to post
Share on other sites

Sory, to forum błędnie cytuje. :(

 

nie, to Ty źle cytujesz :o

 

ludziska, słuchajcie...co powiedziecie na czwartek koło 20-21 :?:bo ja mogę i 2 (chyba kluczowe) osoby z teamu, który proponuję poskładać mogą grać...tylko niestety pozostaje jeszcze ok. 8-9 innych osób, którym musi spasować ten termin....to jak :D :D

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

nie, to Ty źle cytujesz

Nie. Zaznaczam tekst, klikam "cytuj" i np. teraz twój tekst jest zacytowany, jakbym to ja go napisał. Na innych forach nie ma tego problemu. Ewidentnie coś jest nie tak z forum bmk.

Klikasz "cytuj" pod postem cytowanym i tyle. :D Z BMK wszystko w jak najlepszym porządku. :D

Link to post
Share on other sites

Klikasz "cytuj" pod postem cytowanym i tyle. :( Z BMK wszystko w jak najlepszym porządku. :o

no ja cytuję Hookiego i abla....jak zaznaczasz tekst to nie naciskaj Sayian "cytuj" tylko te 2 apostrofy między znakiem "cytuj" a "raportuj".... :D

no i tak, cenna uwaga Hookiego - naciskaj w tym samym poście który zaznaczasz... (tzn naciskaj przycisk na dole posta a nie na górze :) )

pozdrawiam

 

EDIT

albo pisz cytaty ręcznie :D

Link to post
Share on other sites

poinformowałem przyszłego hosta o meczu

1) z tych 2 dni (piątek - sobota) jest mu generalnie obojętne który....

2) host mówi, że killstreaki odpadają....czyli automatycznie Stinger też się nie przyda ;)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ale host wie, że będzie musiał włączyć Vac Chaos'a, żebym mógł na zbanowanym koncie zagrać :D:)

poinformowałem go o tym fakcie dodając, że oberwałeś bana od VAC'a na co on odpowiedział jasno 3 słowami....

 

prawidłowo....pier ;) ny cheater

wyjaśniłem jednakże sytuację i zanosi się na to, że dotarło do niego, że to za konsolę :)

czy VACa wyłączy - nie wiem :)

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jak nie to ja będę hostem, na 12 osób styknie mi neta i kompa, a wy na 100% bana za to nie dostaniecie ;)

 

Z resztą jak się wyłączy VAC, to nie ma co zbanować :D

Link to post
Share on other sites

ja mam mocniejszego neta niż Twój i nieraz jak w party mam 3-4 osoby to lagguje od zaje ;) nia....

hosta lepszego raczej nie znajdziecie, jestem w trakcie namawiania go, żeby odpalił podczas meczu VAC Chaosa, ale boi się o bana :D

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

to cale gadanie o niewiadomo jakim hoscie jest troche smieszne. zeratul, moje lacze 12MB po swiatlowodzie zalatwia sprawe. hostowalem mecze ligowe po 10-12 osob bez najmniejszego problemu.

mICh@eL, masz bana? dziekujemy, masz pograne. nie po to ludzie kupowali gre zeby sie teraz napinac bo chcesz nagle zagrac.

zrobcie grupe na steamie i niech kazdy sie do niej przed meczem zapisze, potem ustali sie kto hostuje i o ktorej gramy. chyba najlatwiejsze rozwiazanie.

Link to post
Share on other sites

mICh@eL, masz bana? dziekujemy, masz pograne. nie po to ludzie kupowali gre zeby sie teraz napinac bo chcesz nagle zagrac.

akurat Ty tutaj masz najmniej do powiedzenia, póki jest host od zeratula :D;)

 

A poza tym to ja dałem propozycję 1 vs. 10 i na początku zaznaczyłem, że potrzebny jest VAC Chaos na hoście, bo inaczej po załadowaniu mapki mnie wywali :)

 

Poza tym na Alter IWNet'cie można też zrobić :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...