Skocz do zawartości

1vs 10 - umawianie się.


Chcecie perki i killstreaki?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie perki i killstreaki?

    • TAK
      6
    • NIE
      9


Recommended Posts

.daft jak widzę jaki Ty jesteś Pro i gwiazda to mi się rzygać chce , ciągle narzekasz a to a tamto a siamto i mówisz ,że nie zagrasz w ten sposób . To jest tylko gra a nie mistrzostwa o złote gacie. koniec OFFtopa , mi pasuje dowolny dzień.

Link to post
Share on other sites

IMHO po to są określone skille/bronie w grze, żeby ich używać. Jak ktoś jest pro, to nie płacze, że inni z tego korzystają, tylko robi swoje i jak się czymś brzydzi to z innym gnatem biega.

 

Najlepiej zagrać na zasadach jakiejś pro-ligi i problem z głowy.

Link to post
Share on other sites

jakos nie widze nigdzie zebym robil z siebie pro. po prostu nie grac na publikach bo denerwuja mnie takie mendy z granatnikami, akimbo etc. jesli nie rozumiesz na czym polega wygoda w stosowaniu sie do zasad cb to trudno. najglosniejsci zawsze sa ci ktorym nie idzie na meczu i potem jest placz bo nie mozna uzywac tego czy tamtego. zasady cb sa po to zeby wiecej zalezalo od umiejetnosci, a mniej od szczescia. promod tez nie wszystkim sie podobal. kazdy ma prawo wybrac, a mnie nie bawi gra ze stingerami, M21 itd.

Link to post
Share on other sites

Maksym Słomski, nie chodzi o to zeby grac, chodzi o to zeby ta gra byla na jakims poziomie z jakimis zasadami ktore daja jednakowe szanse wszystkim. jak dobrze zauwazyles - cos zakazane, musi byc ku temu powod.

 

np. nie uzywa sie:

- P90 bo ma kosmicznie wielki magazynek i jest mocne

- celownikow laserowych bo lepiej sie z nimi celuje na dystans i latwiej zapanowac nad recoilem.

- acog j.w.

- semtexu bo wybucha praktycznie od razu, zwykly granat potrafi wyturlac sie z miejsca gdzie mial wybuchnac i trzeba w odpowiednim momencie go rzucic ( przytrzymac )

- granatnikow, shotgun'ow, akimbo etc. nie musze tlumaczyc - duza sila ognia, nie trzeba dobrze celowac.

- bron dodatkowa ma dzialac jak dodatkowa, a nie przewyzszac lub byc rowna sile ognia broni glownej! przyklad PP2000, G18, raffica etc.

- stun! najgorsze g jakie mozna miec. nie dosc, ze oslepia to nie mozna sie ruszac = nie ma wiekszych szans na obrone.

- miny, C4 - wiadomo, gejostwo pelna para. szczegolnie jak na pubie gra ktos SD i przeciwna druzyna zaminuje mu pake. n1

- snajperki M21, WA2000 - wycelowac, wywalic pol magazynka zeby 1-2 naboje trafily, zabic, przeladowac... tak, skill pelna geba.

dalej mi sie nie chce wymieniac. :D

Link to post
Share on other sites

daft. po jakiego grzyba piszesz ze nie lubisz grac na pb bo tam sa np stingery?

 

co to kogo, przeciez nie bedziemy grac na pb, i raczej na rust nikt ( bo to moja mapa i ja wybiore ) nie bedzie ci go uzywac. Proste pytanie , grasz czy nie?

 

ustalilismy juz co wolno a czego nie.

 

to są zasady ligowe : http://www.esl.eu/pl/mw2/news/115257/

 

 

 

Karabiny Szturmowe:

- M4A1

- FAMAS

- SCAR-H

- TAR-21

- FAL

- M16A4

- ACR

- F2000

- AK47

 

Pistolety Maszynowe:

- MP5K

- UMP45

- Vector

- Mini Uzi

 

Karabiny Snajperskie:

- Intervention

 

Broń Zapasowa:

- USP45

- .44 Magnum

- M9

- Desert Eagle

 

Dodatki:

- Tłumik

- Powiększone magazynki

- FMJ

 

Wyposażenie:

- Odłamkowy

 

Granat Specjalny:

- Granat błyskowy x 2

- Granat dymny x 1

 

Seria Zgonów:

- Naśladowca

Link to post
Share on other sites

tak się składa, że grałem w sporo klanowo w css i bf2 . AWP w css jest przegięte , nie zostało zablokowane w ligach [przynajmniej nie było jak ja grałem]. w bf2 jedynym ograniczeniem był fakt ,że każdy miał 1 lvl i tylko podstawowe bronie. w bf2 przeciwne drużyny maja rożne bronie, USA M16A1 a jakiś tam fikcyjny kraj bliskiego wschodu oczywiście ak-47[jako szturmowiec taki przykład tylko] . Poza tym żadnych zasad "bron daje przewagę , trzeba wywalić".Dlatego po prostu nie rozumiem tej mody na blokowanie wszystkiego co jest N00bowskie .jeżeli to tylko moje odczucie ,że się tak stylizujesz na mega pr0 gracza to sorka pewnie jestem przewrażliwiony [ czekam na wyniki rekrutacji na studia ].Podsumowując jestem przeciwko blokowaniu niektórych broni , niektórych bo jak grałem to faktycznie irytowało akimbo shotguny albo g18 . ale np p90 w cod4 totalnie mi nie przeszkadzało. granatnik też mi nie przeszkadza , sam go stosuje w bc2 na ludzi w budynkach i na większe ilości przeciwników. co do rakietnicy mam mieszane uczucia gdy ktoś biega z gustavem jako main weapon, najczęściej zabijamy się jednocześnie bo ja go zdążę zastrzelić a on wystrzelić rakietę. jak mi jakiś argument do głowy wpadnie to napisze.

Link to post
Share on other sites

granatnik też mi nie przeszkadza , sam go stosuje w bc2 na ludzi w budynkach i na większe ilości przeciwników. co do rakietnicy mam mieszane uczucia gdy ktoś biega z gustavem jako main weapon, najczęściej zabijamy się jednocześnie bo ja go zdążę zastrzelić a on wystrzelić rakietę. jak mi jakiś argument do głowy wpadnie to napisze.

 

 

tak? a wiesz ze w mw2 mozesz rozwalic co najwyżej szybe w samochodzie? i sam samochod?

Link to post
Share on other sites

granatnik też mi nie przeszkadza , sam go stosuje w bc2 na ludzi w budynkach i na większe ilości przeciwników. co do rakietnicy mam mieszane uczucia gdy ktoś biega z gustavem jako main weapon, najczęściej zabijamy się jednocześnie bo ja go zdążę zastrzelić a on wystrzelić rakietę. jak mi jakiś argument do głowy wpadnie to napisze.

 

 

tak? a wiesz ze w mw2 mozesz rozwalic co najwyżej szybe w samochodzie? i sam samochod?

eee no co ty , ten fragment adresowany jest do bc2 , ale w mw2 też mi nie przeszkadza granatnik.
Link to post
Share on other sites

najczęściej zabijamy się jednocześnie bo ja go zdążę zastrzelić a on wystrzelić rakietę

jest fajny bug, bo jak zginiesz z wcisnietym klawiszem 3 (gustav) i LPM, to po śmierci wystrzeliwujesz pocisk i goscia zabijasz :(

 

Ostatnio nawet zostałem zabity w trakcie przeładowania i i tak zabiłem :D:D

Link to post
Share on other sites

daft. po jakiego grzyba piszesz ze nie lubisz grac na pb bo tam sa np stingery?

 

co to kogo, przeciez nie bedziemy grac na pb

przeciez oni chca zeby bylo tak jak publiku! jesli gramy na zasadach cb to ok, moge grac. zobaczysz ile osob teraz nie zgodzi sie na taka gre bo nie wolno im bedzie uzywac ulubionych zabawek.

Link to post
Share on other sites

z tego co widzę w lidze clan base bfbc2 nie można używać tylko m60 i granatnika 40mm wszystko poza tym jest dozwolone , takie zasady jeszcze są w miarę ok. niestety nie widze ligi mw2 w clan base.

Link to post
Share on other sites

Nie, chciałem wywalać cziterów za pomocą konsoli :?

 

Crackerzy wypuszczali po patchach odblokowane *.exe, kilka komend i było się hostem, można było grać w dwa tryby wbudowane w grę (VIP i Globalna Wojna Nuklearna), które odpłatnie odblokują w 10'tym DLC :D

Link to post
Share on other sites

- miny, C4 - wiadomo, gejostwo pelna para. szczegolnie jak na pubie gra ktos SD i przeciwna druzyna zaminuje mu pake. n1

To strzelasz w C4 i po problemie. Masz problemy. Mnie denerwuje tylko tuba i g18. Jak nie chcesz grać, to nie wchodź w ten temat i nie jęcz. Idź sobie grać ze swoimi pro kolegami.

Link to post
Share on other sites

1) na CB nie gram

2) jeśli będą dostępne killstreaki to Stinger ma być dozwolony na przybocznej...

3) nikt nikogo nie zmusza do grania w tym meczu....

4) PP2000 pojedyncze ani nie dorównuje ani nie przewyższa siłą ognia broni głównej, dlatego będę jego dozwolenie w grze forsował....

5) jestem za pozwoleniem na Semtex....to że szybko wybucha to też jest wada, bo czasem może wybuchnąć za szybko...

6) skąd .daft ten argument, że dzieci zechcą sobie ponabijać fragi Harrierem czy czymśtam... :D przeca gramy prywatny który nie zalicza statów...

7)

Tam powinno być ustalone tylko jedna broń (np. M4A1) i M9, frag + flash, i tyle, wtedy wyjdzie kto jak gra :(

ja już nie raz to komentowałem - skoro tak to same rzucane noże i będzie najlepiej :D....

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...