Skocz do zawartości

1vs 10 - umawianie się.


Chcecie perki i killstreaki?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie perki i killstreaki?

    • TAK
      6
    • NIE
      9


Recommended Posts

ja mam mocniejszego neta niż Twój i nieraz jak w party mam 3-4 osoby to lagguje od zaje ;) nia....

hosta lepszego raczej nie znajdziecie, jestem w trakcie namawiania go, żeby odpalił podczas meczu VAC Chaosa, ale boi się o bana :D

pozdrawiam

Niech zrobi ten test, który gdzieś tutaj zapodałem. Ciekawe, czy ma lepszy wynik ode mnie (jeszcze się nie spotkałem :)). Pingi chyba nie tylko od tego zależą.

Link to post
Share on other sites

daft. nie fisiuj bo zagrasz sobie 0v1 a nie 1v8-10 wiec stfu. ( ale z ta grupo dobry pomysl + dla ciebie.)

 

zasady ustalone : nie ma KS, nie ma stingera, sa te zasady co podalem wczesniej, majkel, jesli nie bedziesz mogl zagrac to zahostujesz.

 

 

sry za ostatnio mala aktywnosc ale mam przerwe w dostawie neta i mam nadizeje ze dizs juz bedzie normalnie , najpozniej jutro, wiec dam znac jeszcze czy piatek czy sobota. ;) ale raczej jutro :D

 

 

pozdro i cwiczcie :)

Link to post
Share on other sites

no ja 3 dni, lamie ;) , slomski - nie wiem, do zeratula pisz z tym :D

 

hmm, ale tak na zdrowy rozum :

 

jest rust , ja jestem w punkcie A, za moment na widoku bede mial z 3 z Was, czyli zanim ktory z Was mnie ubije zdaze 2 zabic, i tak ciagle, macie przewage liczebna ktora jest korzyscia dla mnie! no chyba ze bedziecie grac tak mega ze za kazdym razem jak mnie zobaczycie = kill. :) pozdro i juz nie moge sie doczekac :)

Link to post
Share on other sites

A będzie można podstawiać claymore :):D:);)

 

no co ty, bez takich, zreszta co by bylo gdyby mozna bylo,

 

zakampilbym sie gdzies, z 2 strony postawil mine, ktos by sie na nia nabil, potem padlinozerca i znowu... :)

 

do zeratula : nie ma semtex! jak cos!

 

i jaka jest wasza mapa? moja rust.

Link to post
Share on other sites

daft. nie fisiuj bo zagrasz sobie 0v1 a nie 1v8-10 wiec stfu.

tak, bo mi az tak bardzo zalezy zeby moc zagrac z wami. szczegolnie 1 na 10 na crakowaym serwerze ze zbanowanym 16 latkiem.
Link to post
Share on other sites

tak, JA.

 

 

majkel, wybacz ale znam respy i wiem jak sie ustawic zebys sie wyrespil tam gdzie chce :wariat:

Potwierdzam. :menda:

 

 

daft. nie fisiuj bo zagrasz sobie 0v1 a nie 1v8-10 wiec stfu.

tak, bo mi az tak bardzo zalezy zeby moc zagrac z wami. szczegolnie 1 na 10 na crakowaym serwerze ze zbanowanym 16 latkiem.

Na razie to Ty się tutaj zachowujesz jak dziecko, które nie dostało lizaka. Nie chcesz grać, to nie graj i nie denerwuj ludzi.

Link to post
Share on other sites

dobra, cisza w temacie, bez zbędnego pier :menda: nia o przedszkolu itp....

1) @Sajan...mam hosta, który netem bije nas wszystkich tu razem wziętych na głowę :wariat:

2) @Hookie...pogadam z hostem nt. nagrywania

3) @Michał....zobaczę jak wyjdzie z tym VAC'iem

4) @Quanti....kwestię mapy to już się ustali w gronie naszego teamu jak rozegramy Rust....

to chyba natenczas na tyle

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ja o 20:00 powinienem być, nie wiem jak reszta składu ode mnie.....

jak coś to albo champion_zeratul albo ^3Blizzard dodajcie do znajomych (gość z 371h przegranymi w Multi z grzybkiem na avatce :rudolph: )

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...