Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam pisze do was z prośba o doradzenie mi jaki sprzet mam wybrac do firmy .W sieci znajduje sie około 55 urzytkownikow ( firma jest podzielona na 2 budynki pierwszy 35 osob plus 2 serwery drógi 20 osob plus minus pare drukarek sieciowych ) Drugi budynek nowy jest w miare ogarniety i jest tam nowy switch który był podpiety pod pierwszy uszkodzony po burzy popalily sie porty ale jeszcze działa tylko nie wiadomo jak długo, a router padł ze starosci. Zalezy mi zeby mozna bylo w jakis sposob kontrolowac siec np zeby torrenty były poblokowane oraz zeby zrobic podsieci aby wszyscy uzytkownicy sie nie widzieli tylko poszczególne grupy budżet mam skromny około 2,5 tysiaca moze 3 zastanawiałem sie nad firmami typu cisco oraz tplink ale moge byc w błedzie. Pozdrawiam i czekan na szybka odpowiedz i pomoc

 

http://www.komputronik.pl/product/120071/Sprzet_komputerowy_/Sieci_i_komunikacja/Cisco_Switch_10-100_Mbit-s_48_port_4xGE-2xminiGBIC_SRW248G4_K9.html

http://www.komputronik.pl/product/199524/Sprzet_komputerowy_/Sieci_i_komunikacja/TP_Link_przelacznik_Smart_48_portow_RJ45_10-100-1000_Mb-s_4_sloty_combo_SFP.html

Edytowane przez krzysio85
Link to post
Share on other sites

Jak switche mają być niezarządzalne to po co przepłacać - 8level sprawdzi się równie dobrze co TP-Link.

 

A co do autora - jeśłi pytasz co zastosować to jak to skonfigurujesz nie mając o tym wiedzy. Do tego zatrudnia się fachowców. Firma to nie miejsce na eksperymenty.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...