Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o nowościach ze świata IT


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

widzieli widzieli, w tej cenie to juz lepiej zamowic prosto od EK z przesylka darmowa na cały świat, obstawiam ze przyjdzie szybciej od nich niz przez casekinga... ale za niewiele wiecej jest wersja 360 i to "otwierana"... chociaz tak czy siak cena kosmos:  http://predator.ekwb.com/

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

1000zł na wodowanie CPU + GPU? Chyba kupując same używki i to jeszcze jakieś padła.

 

~ 200zł blok CPU

~ 400zł blok GPU

~ 400zł combo pompa DDC + top + rez

~ 350zł chłodnica EK PE 360

~ 100zł 3x wentylator (to też tania opcja, dobre wentylatory ~200zł)

~ 100zł złączki (najtańsze, gdyby brać EK ~200zł)

~ 50zł wąż + płyn (biorąc lepszy płyn ~100zł)

 

Czyli mamy minimum 1600zł, kupując porównywalnie jakościowo z EK 1850zł. ~1050zł będzie kosztować wersja 360 co IMO jest dobrą ofertą.

Link to post
Share on other sites

Moje pierwsze lc na cpu+gpu wyszło 1100 zł, a zszedł bym jeszcze niżej gdyby nie to że brałem nowe chłodnice. Używane =/= zużyte także idzie tutaj sporo zaoszczędzić, chyba ze ktoś ma rozbujałe ego i musi mieć nówki sztuki.

 

To aio wątpie by zrobiło taką furorę jak aio od corsaira czy innych producentów głównie ze względu na cenę i nabędzie je niewielkie grono fanów marki

Link to post
Share on other sites

~1050zł będzie kosztować wersja 360 co IMO jest dobrą ofertą.

 

~1250zł - czy każdemu z osobna muszę wyjaśniać, że zapominacie doliczać VAT do ceny zamówienia? Poza tym do tego dolicz 400zł za blok gpu i robi się 1650zł vs 1850zł z Twojego wyliczenia... różnica 200zł (pomijając fakt, że przecież trzeba jeszcze jakoś podłączyć blok gpu do zestawu), dla mnie nie ma totalnie sensu włazić w ten zestaw aio bo cena wychodzi taka sama a brzydkie to jak nie wiem... węże na start do wymiany, złączki w sumie można zawsze przemalować, ale ten konektor dlaczego nie jest czarny to ja nie wiem... najładniejsza z tego wszystkie jest chłodnica bo blok cpu z wyglądu totalnie nie mój gust :) oczywiście cały zestaw ładniejsze niż moje h110 ale cenowo 3x tyle..

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...