Skocz do zawartości

Luźne rozmowy o nowościach ze świata IT


Recommended Posts

Nowy silnik graficzny Unlimited Detail firmy Euclideon. Pierwsze próbki świat zobaczył w 2011 roku. TAK!!!! Będą gry oparte o to cudo. Już w przyszłym roku.

Wszystko pięknie i wspaniale ale gier z tym "cudem" to raczej nie będzie. Już nawet pomijając geometrię , niepowtarzalność obiektów, fizyka, animacja, interakcja... no nie wyobrażam sobie tego. Zresztą chłopaki chyba próbują zaistnieć nie po raz pierwszy.

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/smartfony-tablety-podatek-od-piractwa-zaiks-rzad.html

 

Masakra.

Link to post
Share on other sites

wreszcie pokazali... czyli już wiem na co mógłbym wymieniać h110... do tego to cudo jest 22mm krótsze od h110 więc mógłbym przymocować normlanie na 8 śrubek, domknąć górę normalnie i by nic nie brzęczało w blasze, jeśli podkładki gumowe nic nie pomogą to jak h240x będzie dostępny w PL to sprzedaję h110 i kupuję swiftecha %-)

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja czekam do 14.01 na konferencję na temat tego projektu "Ara"... czekam już ze 2 lata i doczekać się nie mogę.. 4,7" z wymienną optyką, stabilizacją optyczną, 4x2,5ghz i 3gb ramu,... takie zapowiedzi były na 2016 rok.. zestaw pewnie wyjdzie koło 2500zł ale chyba bym się zdecydował... bo potem pozostaje wymiana tylko klocków by poprawić bebechy, zamiast kupowania nowego telefonu bo coś tam nam siadło a gwarancja minęła i naprawa = koszt nowego.

 

co do Anideesa to bardzo fajna obudowa, tania jak Cooltek, niewiele szersza i na start 3 chłodnice wchodzą.. szkoda tylko, że front skopali %-)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Fractal Design R5?

 

http://imgur.com/a/KlEaU/

 

Wygląda całkiem spoko. Moje wrażenia:

+ ciekawy top
+ w końcu można zmienić stronę w którą otwierają się drzwiczki

 

- strasznie długi dolny filtr (ciężko go będzie wyciągnąć bez tańczenia z obudową)
- nadal jest to paskudne wcięcie z diodą na frontowych drzwiczkach

 

+/- ciekawe jak wgląda wersja z oknem

 

A ogólnie i tak czekam na XL R3 z tymi zmianami i oknem :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

następna nowość od AIM po modelu SC808.. tym razem karta pod usb.. widziałem póki co tylko jedną reckę po japońsku (translator) i jak na swoją cenę prezentuje się zbyt dobrze:

 

https://www.audeos.pl/pl/p/AIM-AS372N-zewnetrzna-karta-dzwiekowa-USB-7.1-24-bit192kHz/467

AS372N-dm.jpg

AS372-cc.jpg

AS372-recording-compare.jpg

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
spore chłodnice tam wchodzą

Na zdjęciach jest 240x60, czyli nic nadzwyczajnego.

Z tego co widzę, to zrobili otwory wentylacyjne pod klatką na dyski (w R4 ich nie ma), co pozwoli na zamontowanie na dole chłodnicy 240'ki, tylko wtedy chyba braknie miejsca na kable od zasilacza. Na upartego, to można by zastosować w takiej konfiguracji 240x30 plus wentylatory slim (12mm), ale....slim.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...