Skocz do zawartości

Jaka nowa karta do 250zł do gier?


Recommended Posts

Hejka chciałbym was zapytać jaką karte graficzną mam wybrać do 250 zl do gier. Karta musi być nowa najlepiej ze sklepu morele.net :).

Moja obecna karta to Nvidia GeForce 8600GT co mówi samo za siebie :P.

A więc jaką kartę byście polecili za nią? Dodam, że gry w jakie będę grał to głównie fifa14 w przyszłości 15 no i gry dla brata typu majnerkraft :P.

Specyfikacja mojego kompa to:

Procesor - AMD Phenom II X4 945

Ram - 4 GB DDR2

Zasilacz wymieniałem tydzień temu na markowy XFX 450 W certyfikat 80+ Bronze cos takiego.

No i płyta główna - Gigabyte M61PME-S2

Dodam również, że nie mam specjalnie swojej własnej propozycji oraz, że gram głównie w rozdzielczości 1280x768 czyli w HD :). A więc jakie propozycje?

Link to post
Share on other sites

7770 to takie minimum, przy Twojej rozdzielczości i przy Fifie to powinna latać.

Też jestem zdania, że należy celować trochę wyżej, no, ale nie zawsze można...

Tego 7770 poszukałbym wersji gigabyte, msi.

 

daryzda i Lipton mają rację z R7 250X

Edytowane przez gtr76
Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Ja również podzielam zdanie że hd 7770 lub r7 250x to minimum, które powinieneś kupić! 

 

Każda płyta główna wyposażona w złącze pci-e x16 będzie zgodna z kartą graficzną na pic-e x16 (wersja 1.0 2.0 lub 3.0 przy kartach z tego segmentu nie odgrywają tu większego znaczenia).

Link to post
Share on other sites

Aha ok, a na tym Radeonie 7730 to nie dałbym rady? Bo ja głównie gram w fife i to ja 1280x768 na ustawieniach średnich. Chyba, że w cenie tego Radeona jest jakaś lepsza karta?

Aha ok, a na tym Radeonie 7730 to nie dałbym rady? Bo ja głównie gram w fife i to ja 1280x768 na ustawieniach średnich. Chyba, że w cenie tego Radeona jest jakaś lepsza karta?

Link to post
Share on other sites

Poczytaj testy http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/radeon-hd-7730-test.html . Z tym że ten 7730 http://www.morele.net/karta-graficzna-vertex3d-radeon-hd7730-1gb-128bit-vga-dvi-hdmi-vx7730-1gbd5-he-629115/ , jest na pamięciach ddr5 więc odpowiednik szafira z testu.

Edytowane przez daryzda
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...