Skocz do zawartości

Asus Cerberus - wielkość nauszników


Recommended Posts

Czytałem kilka recenzji, i nic nie pisało, a tak w ogóle chciałbym zapytać czy słuchawki nie będą czasem za duże, ponieważ mam dosyć małą głowę, mam na myśli to czy wewnętrzny pałąg będzie opięty i czy moje uszy będą całe zakryte poprzez nauszniki i o to czy słuchawki nie będą mi zlatywać z uszu

PS. proszę nie piszcie że to słabe słuchawki tylko opowiedzcie na pytanie

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Czytałem kilka recenzji, i nic nie pisało, a tak w ogóle chciałbym zapytać czy słuchawki nie będą czasem za duże, ponieważ mam dosyć małą głowę, mam na myśli to czy wewnętrzny pałąg będzie opięty i czy moje uszy będą całe zakryte poprzez nauszniki i o to czy słuchawki nie będą mi zlatywać z uszu

PS. proszę nie piszcie że to słabe słuchawki tylko opowiedzcie na pytanie

Pozdrawiam

Te recenzje to pewnie na pclab lub benchmarku, bądź innym pecetowym serwisie ...

Edytowane przez behemothxx
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

OK, też prawda, a tak na marginesie czy mógł by ktoś spojrzeć na mój temat związany z probelmem instalacji sterowników do myszki(zalman zm-m300)- http://forum.benchmark.pl/topic/132259-problem-z-zainstalowaniem-myszki-zalman-zm-m300/?fromsearch=1

 

//Cierpliwości, prędzej czy później ktoś zabierze głos.

Edytowane przez spider_1987
Link to post
Share on other sites

PS. proszę nie piszcie że to słabe słuchawki tylko opowiedzcie na pytanie

My tylko przypominamy, że to są gówniane i słabe słuchawki a raczej protezy i imitacje słuchawek.

Link to post
Share on other sites

 

 

My tylko przypominamy, że to są gówniane i słabe słuchawki a raczej protezy i imitacje słuchawek.
Jeśli tak to jakie słuchawki mi polecacie, potrzebuję dobrego mikrofonu, niezłego designu oraz odpowiedniej wielkości(mają przylegać do głowy)
Link to post
Share on other sites

Słuchawki będą używane przede wszystkim do grania, bardzo ważny jest dla mnie mikrofon, chciałbym aby nie zniekształcał dźwięku i żeby nie słychać było szumów. Jak to zależy mi na podbitym basie i niskich tonach. Aż tak bardzo nie zależy mi na dźwięku przestrzennym.

Link to post
Share on other sites

Dzięki, lecz nie jestem pewien czy nie będzie szumów podczas używania mikrofonu, ponieważ żadna z propozycji nie posiada gąbki tłumiącą szumy.

 

PS. Wiem że męczę, ale czy mogli byście podać trochę więcej modeli, może z lepszy designem.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez KATJOV
Link to post
Share on other sites

...

 

Nie "..." tylko tak jest, jeśli cenisz desing to weź se te Gównixy od asusów czyli wytwór słuchawko-podobny i będziesz zadwolony a tak na serio mogłeś mieć o wiele lepsze słuchawki w tej cenie. Na przykład CALe! albo troszkę tańsze(co nie znaczy gorszę) HD681 Evo

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

OK, zgadzam się, i pozostaje mi chyba tylko jedno pytanie, jakie słuchawki na tą chwilę będą lepsze, Superlux HMC-631, czy Superlux HD 681 Evo

 

PS. O co ci chodziło z "CALe"


I mam pewne wrażenie że te HD 681 Evo nie mają wbudowanego mikrofonu :(


Chciałbym też zapytać o mikrofony (niewbudowane w słuchawki), ponieważ kumpel się pytał, ja poradziłem mu Samson'y, model c01u, jeżeli macie swoje propozycję proszę piszcie

Link to post
Share on other sites

OK, zgadzam się, i pozostaje mi chyba tylko jedno pytanie, jakie słuchawki na tą chwilę będą lepsze, Superlux HMC-631, czy Superlux HD 681 Evo

 

PS. O co ci chodziło z "CALe"

I mam pewne wrażenie że te HD 681 Evo nie mają wbudowanego mikrofonu :(

Chciałbym też zapytać o mikrofony (niewbudowane w słuchawki), ponieważ kumpel się pytał, ja poradziłem mu Samson'y, model c01u, jeżeli macie swoje propozycję proszę piszcie

Ja bym wybrał HD681 Evo (słuchałem jednych i drugich, bardziej podobały mi się Evo). Tak Evo nie mają mikrofonu.

CAL to skrót od Creative Aurvana Live (takie słuchawki).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...