Skocz do zawartości

Problem z karta dzwiekowa


Recommended Posts

Zmieniłem płyte głóną na Asus P5B-Deluxe i nie widzi mi SB Audigy. macie jakies pomysły dlaczego tak sie dzieje? Na poprzedniej płycie było wszystko ok, nawet kozystałem ze zintegrowanego dźwięku oraz SBa.


I co nikt nie ma zadnego pomyslu dlaczego tak sie moze dziac?

Link to post
Share on other sites

w przypadku płyty głównej wiele osób twierdzi, że trzeba system zainstalować ponownie jednak w zdecydowanej większości wypadków trzeba odinstalować sterowniki od płyty głównej (od karty też by się przydało) i zainstalować od nowej płyty i ponownie sterowniki od karty jeśli nie instalowałeś windows od nowa. może w tym tkwi twój problem

Edytowane przez DawidMaster
Link to post
Share on other sites

No i w BIOSie masz wszystko włączone jak należy... dobra, to zrób od tyłu - wyłącz w BIOSie integre, włóż SB i zainstaluj do niego stery (bez wykrycia urządzenia), restart systemu, podłącz głośniki i zobacz wtedy... btw. jaki masz system operacyjny?

Link to post
Share on other sites

NO i teraz jest tak ze winda wykrywa kontroler multimediow, jak odpalam instalator sterow SB Audigy to w trakcie instalacji komputer Freez'uje... Olewam to kupuje nowego SBA 4 czy tam co teraz jest najnowszego.

Widocznie dziala to tak ze nie ma wstecznego supportu i jak sie zmienia to sie zmienia wszystko...

 

DO ZAMKNIECIA

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...