Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.Nie dawno wystąpił u mnie problem,który polega na tym,że oplot się uszkodził(w oplocie tym są duże prześwity) i na zewnątrz wyszedł kawałek zagiętego kabla.Na początku to zignorowałem i nic z tego nie robiłem,ale dzisiaj słuchawki przestały działać.Kabel nie został uszkodzony,który wydostał się z oplotu,wtyk USB jest cały,słuchawki też są zadbane.Gwarancje jeszcze mają do września.Nie wiem właśnie gdzie leży cały problem.Proszę was o pomoc w rozwiązaniu tego problemu ;)

Link to post
Share on other sites

Jakiej osobnej karty? Przecież one mają jakieś gó**o na USB pokroju tych wynalazków za 5zl na lolegro.

 

Chyba nie słyszałeś nic lepszego (zarazem tańszego), skoro twierdzisz, że dźwięk nie jest zły.

Link to post
Share on other sites

Jakiej osobnej karty? Przecież one mają jakieś gó**o na USB pokroju tych wynalazków za 5zl na lolegro.

 

Chyba nie słyszałeś nic lepszego (zarazem tańszego), skoro twierdzisz, że dźwięk nie jest zły.

nie mówię, że ich karta wbudowana jest dobra :)

 

Słyszałem lepsze ( Audiotechnica ad-700, qpad qh 1339, brainwavz hm5)

 

Wszyscy hejtują te słuchawki 7.1, owszem wiekszość to dziadostwo, lecz ten logitech to ogolnie srednia polka.

 

Oczywiscie mowie o zastosowaniu w grach.

Edytowane przez pr0l4nd
Link to post
Share on other sites

@Up

 

I jak to działa? Do du*y.

Dźwięk 5.1 i każdy inny przestrzenny został zaprojektowany na znacznie większe odległości między poszczególnymi przetwornikami niż 1cm w muszli.

 

Człowiek ma dwoje uszu i wystarczą dwa źródła dźwięku żeby go ogłupić. Zapamiętajcie to bo mam dość pisania 3 razy w tygodniu tego samego tekstu.

Link to post
Share on other sites

Jak mam oddać słuchawki na gwarancje?W sensie czy mam je oddawać ze wszystkimi akcesoriami dołączonymi do nich.

 

EDIT:

 

Mam jeszcze słuchawki Sony XB-600,które są w miarę dobrymi słuchawkami,ale coś mi jeszcze w nich brakuje.Rozważam decyzje kupienia karty dźwiękowej za ok.200 zł.Oczywiście to jest zakup,jakby tamte słuchawki stały by się nie do uratowania lub nie przyjęli by ich do gwarancji.Czy to dobry pomysł?

Edytowane przez PiterGames
Link to post
Share on other sites

 

 

to oczywiste jest ze "nie" sluchal tych słuchawek

 

Słuchać nie słuchałem bo się nie da. Za to słyszałem jaki dźwięk generują. Philipsy z biedronki za 25zł grają lepiej.

 

 

 

Sony XB-600,które są w miarę dobrymi słuchawkami

 

Też nie są dobrymi słuchawkami. Ze skrajności w skrajność. Od plastikowego badziewia po przebasowione wynalazki.

 

 

 

według mnie i tak nie grają tak źle, może mam popsuty słuch

 

Posłuchaj czegoś lepszego co znajduje się w ich budżecie to pogadamy, bo jak na razie odnoszę wrażenie, że NIE miałeś nic lepszego na głowie a te wymienione wyżej wziąłeś z powietrza.

Link to post
Share on other sites

Gdybym dokupił kartę dźwiękową:http://www.morele.net/karta-dzwiekowa-asus-xonar-dg-karta-pci-system-5-1-xonar-dg-330485/.To by dźwięk się poprawił w Sony XB-600.Hajsu za dużo nie mam,więc za kartę mogę dać na razie 100-150 zł.W razie czego kupiłbym lepsze słuchawki,tyle że w późniejszym terminie.Skoro Logitechy mam wyrzucić w diabły to muszę je jakoś zastąpić.

Link to post
Share on other sites

Po co wyrzucać? Oddaj na gwarancję a potem sprzedaj.

Znajdziesz bez problemu kupca.

 

Xonar nie poprawi brzmienia tych słuchawek bo one same z siebie są strasznie prze-basowione, w końcu nazwa zobowiązuje XtremeBass.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Hej witam was dość po długiej przerwie.Moje słuchawki oddałem pod koniec czerwca,a dostałem w połowie sierpnia.Nie przyjęli mi gwarancji,ponieważ uznali to za uszkodzenie mechaniczne.Długo do nich pisałem,ale oni po prostu mieli mnie gdzieś.Mam teraz do was kolejne pytanie:jakie słuchawki z mikrofonem kupić za około 300 zł?Z tego co przeglądałem,najbardziej moją uwagę przykuły:http://www.audeos.pl/pl/p/Superlux-HMC-631%2C-HMC631-Szare/245 http://www.morele.net/sluchawki-z-mikrofonem-sennheiser-pc-320-s504120-429377/.Jeszcze myślałem nad kupnem karty dźwiękowej zewnętrznej Creative Omni Surround 5.1.Chciałbym ją kupić,ponieważ posiada wbudowany mikrofon.Słuchawki już jakieś mam,najwyżej bym dokupił później.Liczę na waszą pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...