Skocz do zawartości

Gra dla starego pryka


Recommended Posts

Hm, trylogia Prince of Persia, King's Bounty : Legenda, Trine, Knights of Honor. Niekoniecznie najnowsze tytuły, ale dobrze się przy nich bawiłem. Knights of Konor to bardzo ciekawa strategia - taki wolny, nietypowy RTS (trochę podobny do serii TW, ale właśnie jednak RTS, a nie TBS) przez lata średniowiecza. Ma moim zdaniem mistrzowsko zrobioną dyplomację, zdecydowanie najlepsza implementacja tego typu zabawy grze wśród wszystkich w jakie grałem.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dzieki chlopaki. Dzieki rowniez tym, ktorzy chceli byc fajni, a wyszli w moich oczach na blaznow (co swoja droga, wcale trudne nie jest :hahaha:).

 

Zdecyduje sie na Dead Space.

no tak dead space dobry wybór pomyśl jeszcze nad company of heroes w to gra bardzo dużo dorosłych ludzi co prawda na multi ale single też wymiata ;):hahaha:
Link to post
Share on other sites

Ja Ci polecę grę nie dla pokolenia JP: SWAT 4 the Stechkov's sindicate. Misje na singla są genialne sama gra jest trudna i bardziej taktyczna. Ja polecam, bo wiele godzin minęło grając w multi.

Link to post
Share on other sites

Ja Ci polecę grę nie dla pokolenia JP: SWAT 4 the Stechkov's sindicate. Misje na singla są genialne sama gra jest trudna i bardziej taktyczna. Ja polecam, bo wiele godzin minęło grając w multi.

 

to podaj nick, gram w ta gre od 2 lat, wiec powinienem Cie znac.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

@Istvan:

Ja też już mam swe lata i polecić Ci mogę Diablo 1.

Świetna, ponadczasowa produkcja, nawet dziś przyjemnie się gra i co ciekawe gierka jak na swoje lata ciągle dobrze wygląda.

Link to post
Share on other sites

@Quantinum, grałem z różnymi nickami wtedy, bo nie wiem czemu zawsze dostawałem bana na PlayHouse'ach za rzekome TK i Harrasment. I do dzisiaj nie wiem czemu, chyba ktoś się podobnie podszył, bo zawsze bardzo dobrze grałem z broniami non-lethal.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...